HomeJalgpall › Bundesliga ja Serie A

Bundesliga ja Serie A

2014-03-21 11:50

Vahepalaks Meistrite liigale ja Euroopa liigale vaatan Saksamaa ja Itaalia liiga kohtumisi, kus kõik osapooled võitlevad mitte just tabelite kõrgeimate kohtade pärast aga siiski küllaltki kõrgel, et üritada pääsu järgmise hooaja UEFA Euroopa liigasse.

22.03.2014, Wolfsburg vs. Augsburg, kell 16.30, Wolkswagen Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Wolfsburg 2.05; viik 3.55; Augsburg 3.50.

Nagu mainisin siis tabeli esikolmikusse kumbki ei pürgi aga kuna Saksamaalt pääseb järgmiseks hooajaks Euroopa liiga play offi  ka tabeli kuues, hetkel Wolfsburg, siis on tuliseks andmiseks põhjust küll ja veel. Lisaks ka Klavani osalus Augsburgi ridades.

Viimaste päevade juttude põhjal tema vastu huvi tuntud nii Inglismaalt kui ka mujalt Euroopast aga loodame, et need spekulatsioonid ei sega Klavanit mänguks valmistumisel. Mis siis ees võib oodata? Wolfsburg on kodus olnud küllaltki edukas.

Kaheksa võitu ja üks viik kaheteistkümnest kohtumisest annab piisavalt alust eeldamaks ka ses mängus nende edu. Augsburg on võõrsil saanud küll ka väärtuslikke võite aga samavõrra on tulnud ka kaotusi. Kodumeeskond hoidis alles hiljuti ilusat võitude joont kuni üllatuslikult saadi tuline saun Hoffenheimilt 6-2.

 Kohe järgmises kohtumises lisati leili kerisele Bayerni poolt, tulemuseks 6-1. Viimati saadi ree peale tagasi viigiga Braunschweigi vastu. Augsburgi statistikast võib leida igasuguseid tulemusi mis kokkuvõtvalt näitab aga seda, et isegi kui kaotatakse siis väga vähese väravate arvuga.

Wolfsburgi suurim väravakütt on hetkel 34 aastane Ivica Olić. Kuna mõlemale meeskonnale meeldib kiiresti rünnata ja Saksamaal on harulduseks saanud 0-0 viigid siis eeldan siit vähemalt 3 väravat ja võitu külalistele.

23.03.2014, Lazio vs. AC Milan, kell 21.45, Stadio Olimpico.

TonyBeti koefitsiendid: Lazio 2.50; viik 3.20; Milan 2.95.

Ei saa ma kuidagi mööda Milanist. Sedavõrd kehva on nende hooaeg ja seda pole suutnud seni veel muuta ka uus peatreener Seedorf. Euroopas saadi hävitavalt tappa juba mitmendat suurepärast hooaega tegevalt Madridi Atleticolt.

Serie A-s on kaotatud järjest viimased kolm kohtumist. Statistikat uurides võiks väita, et võõrsil mängiv Milan lööb ühe värava, laseb endale lüüa kaks ja kaotab peaaegu kindlalt selle kohtumise. Lazio statistika kodus räägib seda, et nemad löövad ühe kindlasti, endale lastakse lüüa kindlasti mitte üle ühe ja suur tõenäosusega saab ikkagi võidupunktid kirja Lazio.

Pealinna meeskond tundub olevat ka selgelt paremas vormis kui Milan. Lazio vajab võitu, et läheneda tabelis kohale number 5 ja seeläbi võidelda õiguse eest järgmist hooaega alustada UEFA Euroopa liiga kvalifikatsioonis. Poleks ime kui kohtumine lõpeks väravateta viigiga.
 

Eesti
Teemad: