HomeJalgpall › Bundesliiga lõpp ja Premier-i tipp

Bundesliiga lõpp ja Premier-i tipp

2014-04-11 15:00

12.04.2014, Hannover 96 vs. Hamburger SV, kell 16.30, HDI Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Hannover 2.40; viik 3.45; Hamburger 2.90.

Saksamaal kohtuvad tabeli 13-s ja 16-s meeskond, keda eraldab vaid kaks punkti. Võitlus käib liigasse püsima jäämise nimel ja kumbki ei taha/saa enam punkte loovutada, eriti omavahelises mängus.

Hannover pidi nädal tagasi tunnistama tabeli viimase Braunschweigi 3-0 paremust ja see annab kindlasti põhjust uskuda külaliste võimalustesse. Kui veel lisada, et needsamad külalised Hamburgist alistasid samal ajal Leverkuseni 2-1, siis ongi favoriidiseisus laotatud külaliste õlule.

Kodumeeskonna viimane võit pärineb suisa kuu aja tagant, kuigi kodustaadionil peetud kohtumistes on neil seni veel positiivne: võite rohkem kui kaotusi. Hamburger SV on võõrsil aga kõvasti miinuses: kaks võitu, kolm viiki ja üheksa kaotust kõnelevad enda eest.

Viimased kolm silma saadi võõrsilt 27. oktoobril eelmisel aastal. Omavahelise jõukatsumise kallutas Hamburger SV aga kodus mängides enda kasuks peale 0-1 kaotusseisu jäämist. Hannover peab hakkama saama top-scoreri  Dioufi-ta.  Kuigi statistika võiks sundida mind eelistama kodumeeskonda, siis annaksin eelistuse vastupidiselt Hamburger SV-le.

13.04.2014, Liverpool FC vs. Manchester City FC, kell 15.37, Anfield.

TonyBeti koefitsiendid: Liverpool 2.42; viik 3.55; Manchester City 2.80.

Esiteks selgitus mängu algusaja kohta:  Sellel nädalavahetusel algavad kohtumised kolmes tugevamas liigas ja karikasarjas tavalisest ajast seitse minutit hiljem mälestamaks ja austamaks neid hukkunuid, kes jätsid oma elu Hillsborough staadionil 1989 aasta aprillikuus.

Aga nüüd mängust. Kokku lähevad vägagi võimsat minekut ja mängu, eriti hooaja alguses ja keskel näidanud City ja Liverpool, kes alustas tagasihoidlikult, kuid on talvel ja kevadel teinud suurepäraseid esitusi ja püsivad kaotuseta juba 14 mängu, millest on nad viiki mänginud vaid kaks!!!

Kodus kaotuseta 13 mängu järjest. Aga ega vastased ka kehvemast puust mehed pole. Kaotuseta juba seitse mängu. Viimati tuli punkte loovutada Chelseale, kes ootab sellest kohtumisest kindlasti viiki.

Võõrsil hävis City viimati 10. novembril. Omavahelise viimase mängu võitis City jõulude ajal 2013. aastal. Liverpooli elu teeb kaitses natuke ehk kergemaks Aguerò puudumine vigastuse tõttu. Helesinised aga peavad hakkama saama super ründeduoga Suarez-Sturridge.

Kahepeale kokku 49 väravat liigas!!! Lisame siia Gerrardi 13 ja ongi 62 koos meeskonna 90st. Olles näinud piisavalt sellel hooajal nii Liverpooli kui ka City kohtumisi julgen väita, et selle põhimõttelise kohtumise võidab Liverpool ja teeb suure sammu Premier League tiitli suunas!

Eesti
Teemad: