HomeJalgpall › Esimesed kodukaotused tulekul

Esimesed kodukaotused tulekul

2013-10-25 11:10

27.10.2013 Udinese vs Roma, Serie A, kell 16.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Udinese 3.45; viik 3.35; Roma 2.15.
 
Seria A s kodus võitmatuna püsiv Udinese  võtab vastu sel hooajal vaid võidult võidule kulgevat AS Roma. Roma loodab oma imelist hooaega jätkata Udineses kuid kodumeeskond on näidanud koduseinet toel imelist minekut ja vastased on langenud järjepanu. 
 
Ka nüüd saab olema Romal väga keeruline sest Udinese on löönud kül vähe väravaid (9) aga lastud on neid täpselt samapalju kui ise löödud.Kodumeeskond avaldab kõva vastupanu aga see kõik ei ole piisav praegusel hetkel üht parimat jalgpalli mängiva meeskonna vastu.Tõsiasi on Udinese esimene kodukaotus ja Roma kaotuseta seeria jätk.Roma võidab 2-0.
 
27.10.2013 Villarreal vs Valencia, Primera, kell 18.00.
 
 
Villarreal kes on tegemas head tagasitulekut La Ligasse võtab kodusel staadionil vastu Valencia. Mõlemad meeskonnad pidid eelmises voorus vastu võttma kaotuse.Valencial seisab ees kõva katsumus sest Villarreal pole oma koduväljakul veel kaotuskibedust tundnud.
 
Valencia mäng võõrsil on olnud kõike muud kui kindel sest saavutatud on vaid üks võõrsil võit ja seegi tabeli tagaotsas paikneva Granada üle. Villarreal tahab oma ilusat kodumängu seeriat kindlalt jätkata ja püsida tabeli esiotsas kuid kahjuks leiab nüüd just Valencia selle kindluse mis neil siiamaani võõrsil mängudel on puudunud ja põhjustab Vilarrealile esimese kodukaotuse tulemusega 3-1.
Eesti
Teemad: