HomeJalgpall › Eurosatsid vastamisi

Eurosatsid vastamisi

2013-08-28 17:57

31.08.2013, Schalke 04 vs. Bayer Leverkusen, kell 19.30.
 
Bundesligas lähevad vastamisi kaks meeskonda, kes on kindlustanud koha ka Champions League alagrupiturniiril. Kui Leverkusen jõudis selleni ilma eelnevate kvalifikatsioonimängudeta, siis Schalke pidi kõvasti vaeva nägema. Bundesligas on meeskonnad alustanud väga erinevalt. 
 
Kui kolm vooru on mängitud, paikneb Leverkusen tänu kolmele kindlale võidule tabeli eesotsas. Schalke seevastu on tõelises hädas ja mäng logiseb igas liinis -  tasuks on see, et Bundesligas asutakse oma ühe hädise viigi ja üheksa sisselastud väravaga alles tabeli viieteistkümnendal real. 
 
Kuna Schalkel logiseb lisaks mängule kõvasti ka treeneritool, mängijad tahavad lahkuda ja pikalt on väljas nende staarründaja Huntelaar, siis midagi helget pole neil loota ka sellest mängust. Kuna Leverkusenil seevastu tundub Sami Hyypio juhtimisel kõik kaljukindlalt korras olevat, pakun et mängu võidab Leverkusen tulemusega 3-0. 
 
31.08.2013, Juventus vs. Lazio, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Juventus 1,36; viik 4,70; Lazio 9,50.
 
Itaalias jagavad maid samuti kaks meeskonda, kes on endale juba koha Euroopa liigade alagrupiturniirile kindlustanud. Kuigi see aasta mängivad nad Euroopas erinevatel turniiridel, ei vähenda see nende omavahelise kohtumise tulisust Seria A-s. 
 
Satsid on omavahel sel aastal juba korra kohtunud, kui Itaalia Superkarika peale mängides võttis kindla võidu Juventus. Seria A esimeses voorus said mõlemad meeskonnad üheväravalise võidu - Lazio alistas Udinese ja Juventus võõrsil Sampdori. 
 
Nüüd kui mängus pole enam Superkarikas, vaid väga väärtuslikud kolm punkti, ei pääse Juventus koduväljaku hoolimata eelisest nii lihtsalt ja Lazio sõidab Rooma tagasi väärtusliku punktiga võitlusliku 1-1 viigi järel. 

 

Eesti
Teemad: