HomeJalgpall › Germaanide juures ja lähistel

Germaanide juures ja lähistel

2013-09-27 10:53

Tere.
 
Laupäevaks-pühapäevaks liigun Taani, Kopenhaageni derbyle ja Saksamaale, kus võtavad mõõtu Werder ja Nürnburg.
 
28.09.2013, Brondby IF vs FC Kopenhaagen, kell 18.00.
 
 
Kopenhaageni suures duellis, kus Brondby pole FCK-le mitme aasta jooksul suuremat vastasseisu pakkuda suutnud, on nüüd olukord teine. Mõlemad meeskonnad on hetkel tabelis üllatavalt madalal. 
 
Võib-olla üllatav just FCK puhul, sest Brondby on sellel kohal pendeldanud juba ligemale viis-kuus aastat. Nüüd siis paras vaadata, kes on hetkel linnas kõvem tegija. Viimatised mängud on mõlemad lõppenud võidukalt, FCK sai lisaks kõigele muule ka väärtusliku punkti Meistrite Liiga alagrupimängus Juventuse vastu. 
 
Käimasoleva hooaja jooksul ei ole kodumeeskond saanud neljast kodumängust rohkem punkte kui viis, FCK võõrsilt aga kõigest neli. Väga raske on ennustada, milline saab olema mängu käik, kuid teades, et FCK-l on meeskonna koostamisega hooaja alguses suuremad valikud ja finantsid ning Brondby peab leppima Taanisisese turuga, siis on lootusrikkam Taani pealinna valgesärkide kogukond.
 
29.09.2013 Werder Bremen vs. 1 FC Nürnberg, kell 16.30.
 
 
Saksamaa Bundesliiga alumises osas on käimas võitlus, mis jääb kaugele suurte klubide hiilgusest ja glamuurist. Werder on mänginud senini suhtumisega, et kas kõik või mitte midagi. 
 
Seda seepärast, et kuuest kohtumisest on saadud kolm võitu ja kolm kaotust. Neist kodus üks võit ja üks kaotus. Nürnbergil veel võite pole, kuid nad püsivad relegatsioonitsoonist kõrgemal. Võõrsilt on senini püütud kaks viigipunkti. Eriti väravaterohkeks see kohtumine tõenäoliselt ei kujune, sest Werder on seni kodus löönud vaid ühe värava. 
 
1. FCN on võõrsil löönud kolm kolli ja lasknud enda selja taha. viis. Werderil on all magus võit Hamburgi üle, Nürnbergil kaks viiki, millest üks Dortmundiga. Kerge eelis Werderile, aga ootan külaliste südit vastupanu ja viiki.
Eesti
Teemad: