HomeJalgpall › Häid munadepühi ja jalgpallielamusi kõigile!

Häid munadepühi ja jalgpallielamusi kõigile!

2014-04-18 18:03
Pühade ajal on sportlastel tavaliselt kiire aeg. Ka seekordsel pikal nädalavahetusel on jalgpallimurud kaetud mehikeste ja naisukestega kes palli vastase väravasse püüavad lüüa. Heidan pilgu idanaabrite juurde ja ka Inglismaale.
 
20.04.2014, Kaasani Rubin vs Moskva Spartak, kell 12.30, Tsentralnõi staadion.
 
TonyBeti koefitsiendid: Rubin 2.30; viik 3.25; Spartak 2.95.
 
Varajane algusaeg annab kindlasti eelise kodumeeskonnale, kes ei ole võidumaitset saanud tunda juba pikka aega. Kui täpsem olla siis viimati 16. märtsil Volga vastu. Peale seda on vastu tulnud võtta kolm kaotust ja üks viik. 
 
Spartak viigistas 17.märtsil Anzhi-ga ja peale seda vallandas juhtkond senise peatreeneri Valeri Karpini Dmitri Gunko vastu välja. Abi sest on senini vähe olnud sest kaks kaotust, viik ja võit on Spartaki kukutanud tabelis viiendale reale. 
 
Asi on mõlema meeskonna puhul juba nii kehv, et vormitabelis, mis arvestab viimase kuue mängu tulemusi, ollakse tagantpoolt kolmas ja neljas. Kerge eelis võiks kuuluda Spartakile kelle statistika võõrsil on mõnevõrra parem kui Kaasani meeskonnal kodus. 
 
Ei ole mõlemal klubil just paremad päevad hetkel ja kunagistest headest aegadest on hetkel järel vaid mälestused. Viis vooru enne hooaja lõppu võitleb Moskva meeskond koha eest Euroopa liigas. Kaasan vaid võimaliku parema koha eest liigas. Eeldan igavat mängu ja viiki.
 
20.04.2014, Everton vs. Man Utd., kell 18.10, Goodison Park.
 
TonyBeti koefitsiendid: Everton 2.30; viik 3.25; Man Utd 2.95.
 
Liverpoolis leiab pühapäeval aset küllaltki põnev kohtumine. Everton, kes on tegemas suurepärast hooaega võõrustab ManU-t kelle hooaeg on olnud nagu üks sõit Ameerika mägedel. 
 
Kodumeeskond hetkel tabelis kõrgel viiendal positsioonil, viimasest kaheksast kohtumisest võideti seitse ja vaid eelmisel kolmapäeval tuli tunnistada Crystal Palace paremust 2-3. ManU on aga saanud aega oma atra seada sest viimati tuli neil väljakule joosta suisa poolteist nädalat tagasi, 9. aprillil kui Meistrite liigas peeti korduskohtumine Bayerni vastu. 
 
Seega peaks punastel olema rohkem värskust ja ka mängunälg suurem. Võimalus tabelis viimase nelja kohtumisega tõusta just Evertoni asemel viimasele Euroopa liiga kohale on täiesti olemas aga seda vaid juhul kui see kohtumine võidetakse ja Liverpooli sinine meeskond kaotab ülejäänud kohtumistes veelgi punkte. 
 
Peaks tulema ka intrigeeriv õhtupoolik selle poolest, et nii Rooney, Fellaini ja ka Moyes on endised Evertoni palgalised ja kodupublik vilistab neile kindlasti päris kõvasti. Huvitaval kombel on ManU liiga parim meeskond võõrsil arvestuses, Everton on aga kodus kogu hooaja peale kaotanud vaid kahel korral. Loodan, et Everton näitab oma õigust kuuluda esiviisikusse ja mängib välja vähemalt viigi.
Eesti
Teemad: