HomeJalgpall › Head uut jalgpalliaastat kõigile!

Head uut jalgpalliaastat kõigile!

2014-01-03 16:04
Pidustuste ja kingituste jagamise aeg on selleks korraks jälle seljataga ja nagu naksti alustavad oma 2014 aasta jalgpallimänge ka teised liigad peale Inglismaa ja Šotimaa. Esimesena sel aastal võtangi ette Hispaania ja Itaalia liiga kohtumised.
 
04.01.2014, Valladolid vs. Real Betis, kell 19.00, José Zorrilla staadion.
 
 
Vana aasta lõpetasid mõlemad kaotustega ja seepärast (kuid mitte ainult), asuvad mõlemad Hispaania La Liga tabeli allosas, Betis koguni selle viimasel real. 
 
Loodetavasti on mõlemad saanud nädalase puhkuse hästi ära kasutada ja isegi jaanuari esimestel päevadel mõne ülemineku kinnitada-vormistada. Betisel oleks hädasti vaja ründeteravust juurde tuua, sest 17 liigamänguga löödud 15 väravat on küll häbiväärselt vähe. Imekombel saadi aga edasi UEFA Euroopa liiga alagrupist kus aga samuti löödi vaid kolm väravat kuues mängus. 
 
Valladolid on seevastu löönud ise rohkem ja ka sisse lasknud vähem kui Betis. Kodus on Valladolidi arvestus aga suisa tabeli keskpaika väärt. Kaks võitu, kolm viiki ja kolm kaotust näivad Betise võõrsil peetud kohtumiste statistika kõrval suisa kuldsed.
 
Nimelt ei ühtegi võitu, üks viik ja seitse kaotust annavad selge vihje, kuidas see kohtumine võiks ja peaks lõppema. Kahe nädalaga imet jalgpallis ei tee ja Betis jääb võitlema eelkõige iseenda ja liigasse püsimajäämisega.
 
05.01.2014, Juventus vs. AS Roma, kell 21.45, Juventus Stadium.
 
TonyBeti koefitsiendid: Juventus 1.68; viik 3.70; AS Roma 5.30.
 
Itaalia avab pühapäeval kohe tabeli kahel esimesel kohal paikneva meeskonna kohtumisega. Juventus jätkab loodetavasti omal heal tasemel ja ilusa tempoka jalgpalliga. Roma tahab vahet liidriga vähendada ning kergemaks teeb asja natuke see, et tagantpoolt ei ole praegu keegi otseselt ohustamas. 
 
Napoli on viie silma kaugusel ja kohtub järgmisel päeval Sampdoriaga. Juventus hoiab kodustaadionil mängides suurepärast stiili-kaheksast mängust kaheksa võitu, väravate vahega 23:4! Roma võõrsil samuti heas kirjas- viie võidu ja kolme viigi kõrvale ei ole veel saadud ühtegi kaotust. 
 
Väravate vahe 15:5. Juventus on arvatavasti liikumas järjekordse Serie A tiitli poole ja Roma üritus neid sel teel takistada seekord ei õnnestu. Võit 1-0 Juvele, mis on piisav tabeli liidripositsiooni kindlustamiseks.
Eesti
Teemad: