HomeJalgpall › Head vana aasta lõppu ja suurepärast uut aastat!

Head vana aasta lõppu ja suurepärast uut aastat!

2013-12-30 18:20
Uue, 2014 aasta esimesel päeval lähevad jälle vastamisi rida meeskondi nii Inglismaa liigades kui ka Šotimaal. Valik on piiratud aga siiski olemas.
 
01.01.2014, Crystal Palace vs. Norwich, kell 17.00, Selhurst Park.
 
 
Kohe peaks mainima, et omavahel oldi karvupidi koos just hiljuti, 30. novembril. Siis oli võõrustajaks Norwich ja võit jäeti koju esimesel poolajal löödud väravaga. 
 
Tolles kohtumises oli selgelt domineerivamaks pooleks Norwich. Palace ei saanud vaatamata ponnistustele kirja ei ühtegi lööki väravale ega sinna suunaski! Hetkevorm ei ole aga kummalgi kiita. Võitlus käib iseendaga ja tabelis ollakse relegatsiooni piirimail. 
 
Kodumeeskond väheke halvemas positsioonis kui külalised. Mõlemaid iseloomustab kehv resultatiivsus. Väravate vahe -16, näitab loovate mängijate ja suurepäraste ründajate puudust. Chamakh natuke nagu sinnapoole pürib, kuid pole ikka päris see, mis olema peaks. 
 
Palace on kodus suutnud paremaid tulemusi välja mängida, kui Norwich võõrsil. Viimases voorus tuli mõlemal tunnistada Manchesteri klubide minimaalset võitu. Seekord omavahel jõudu proovides on suurima tõenäosusega tulemuseks viik. Vähemalt minu arvates.
 
01.01.2014, Motherwell vs. St Johnstone, kell 17.00, Fir Park.
 
 
Samal ajal, kuid sadu kilomeetreid põhjapool, saavad Šotimaal kokku tabeli teisel ja kuuendal real olevad meeskonnad. Kas Henri Anier on pisivigastusest paranenud ja saab ka mänguaega, on hetkel veel lahtine. 
 
Ründepartner Sutton on aga igatahes heas hoos üheksa löödud väravaga. St. Johnstone-i ründeäss Stevie May aga ei ole sugugi vähem bravuurikalt hooaega mängimas. Löödud 11 väravaga meeskonna 25st, hoiab ta kindlalt esiründaja kohta enda käes. Läbi ajaloo peetud kohtumiste kaalukauss on kaldu Motherwelli poole kaldu, kuid viimased kaks kohtumist on võitnud St. Johnstone.  
 
Viimaste käimasoleva hooaja mängude põhjal mängib Motherwell lahtisemat ja ründavamat jalgpalli. Löödud ja sisse lastud on rohkem kui külla sõitev St.Johnstone. Eks näis, kas seekord jääb peale hoogne ründav või kaalutlev ja ettevaatlik jalgpall. Loodan näha kodumeeskonna triumfi!
Eesti
Teemad: