HomeJalgpall › Hello/bonjour!

Hello/bonjour!

2013-08-30 16:21

01.09.2013, Liverpool FC vs. ManUtd, kell 15.30.
 
 
Peatselt algavat kooliaastat tervitab klassikaline Inglismaa jalgpallilahing kahe suure ja kuulsa omavaheline kohtumine. ManU-l on eelmisest kohtumisest Chelsea-ga kaasa võtta 0-0 viik. 
 
Liverpool harjutas teisipäeval väravate löömist Liiga karikasarjas, kus Notts County-t võideti lisaaja järel 4-1. Suurimatest nimedest peavad mängust eemale jääma Luis Suarez Liverpooli poolelt ja ManU vigastatute nimekiri on suisa nii pikk, et ei hakka seda siinkohal täielikult välja kirjutamagi. 
 
Omavaheliste mängude kaalukauss on viimastel aastatel olnud Manchesteri linna punase poole poole kaldu ja nende mängu Chelsea vastu näinuna julgen pakkuda, et ka seekord saab Liverpoolil olema raske kaotust vältida. 
 
Brendan Rogersi meeskond on küll kuulsa minevikuga aga ma ei näe hetkel neil sellist säravat meeskonda, kes suudaks kahele Manchesteri klubile ja kahele Londoni klubile pakkuda konkurentsi esikolmiku koha eest võideldes. Siit ka võit Manu-le.
 
01.09.2013, Marseille vs. AS Monaco, kell 22.00.
 
 
Lõuna-Prantsusmaa kahe suure omavaheline mõõduvõtt. Ühelt poolt kodumeeskond oma suure sisserännanute toetusarmeega, nagu ühele Vahemereäärsele sadamalinnale kohane, Ja teiselt poolt sinivereliste rahaga ülesse ehitatud meeskond mille omanikuks sai paar aastat tagasi Vene oligarh ja kes sel suvel kulutas kõvasti, et saada enda meeskonda Falcao ja teised. 
 
Mõlemad meeskonnad on hooaega alustanud suurepäraselt  ning kahekesi troonivadki nad liigatabeli eesotsas. Kuigi viimati pidi Monaco üllatuslikult leppima kesise 0-0 viigiga Toulouse vastu. Ründajatest on Gignac ja Payet Marseille eest löönud mõlemad 3 väravat, Monaco poolelt Falcao 2 ja Riviere 4. 
 
Võrdsed näitajad on mõlemal ka kodus-võõrsil mängitud kohtumiste real. Marseille kodus üks ja üks ning Monacol sama võõrsil. Kahe võrde omavaheline mäng kus Falcao võiks oma hiilgust taas tõestada. 
Eesti
Teemad: