HomeJalgpall › Iga punkt viib Brasiiliale lähemale

Iga punkt viib Brasiiliale lähemale

2013-09-05 10:59

06.09.2013, Iirimaa vs. Rootsi, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Iirimaa 2.70; viik 3,10; Rootsi 2,55.
 
Pingelises C gruppis, kus mäng käib põhiliselt selle peale, kes saab Saksamaa järel alagruppis teise koha, kohtuvad võrdselt 11 punkti kogunud Iirimaa ja Rootsi. Mäng on ülioluline mõlemale meeskonnale, sest kaotus või isegi viik selles mängus võib tähendada seda, et järgmise aasta MM i peab televiisorist jälgima. 
 
Et veel pinget üles kruvida, siis tuleb mainida, et esimeses omavahelise kohtumise Rootsis leppisid meeskonnad väravateta viiki. Iirimaa pole kodus just hästi mänginud: viik Austriaga, suur kaotus Saksamaale ja kohustuslik võit Fääri saarte üle. 
 
Ega Rootsi välismängudki pole kulgenud kõige kindlamalt: napp võit Fääri saarte üle, viik Saksamaaga ja kaotus Austriale. Kaks võrdset meeskonda, seega oleks lihtne oleks pakkuda viiki. Kuid...Rootsil on üks mees – Zlatan - kes selle kohtumise 1-0 Rootsile otsustab.  
 
06.09.2013, Rumeenia vs. Ungari, kell 21.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Rumeenia 1.80; viik 3,50; Ungari 4,15.
 
Ka D gruppis käib kõva rebimine teise koha peale. Seal on Hollandi järel ennast 11 punkti peale sättinud Ungari ning nendest punkt tagapool asetseb Rumeenia. Nüüd kohtuvadki need meeskonnad omavahel Rumeenia pealinnas Bukarestis.
 
Eelmises omavahelises kohtumises Ungaris suutis Rumeenia lisaminutitel viigi välja mängida. Viiki on jäänud ka Ungari teine valikkohtumine sel aastal, s  amal ajal kui Rumeenia sai kuiva 0:4 sauna Hollandilt. Rumeenia vajab võitu rohkem, mängib kodus ja see peaks andma neile eelise. Ma pakun aga, et Ungari viigilainel olemine jätkub ja tuleb ka selle aasta kolmas valiksarja viik tulemusega 1-1.
Eesti
Teemad: