HomeJalgpall › Ikka Inglismaal

Ikka Inglismaal

2013-12-28 00:15

Seekordsesse valikusse mahuvad vaid Premieri mängud, kuna need on vähestest toimuvatest kohtumistest ainsad, mis pinget pakuvad.
 
29.12.2013, Newcastle Utd. vs Arsenal FC, kell 15.30, St. Jame´s Park.
 
TonyBeti koefitsiendid: Newcastle 3.95; viik 3.50; Arsenal 1.95.
 
Võiks irooniliselt isegi öelda, et Inglismaa meistrivõistluste raames kohtuvad kaks Prantsusmaa klubi. Newcastle mängijate pärast ja Arsenal pikalt ametis olnud peatreeneri pärast. Londonlased hetkel tabeli esimesel real, kodumeeskond kuues. 
 
Arsenalil läks ikka väga palju õnne vaja, et lüüa viimases kohtumises West Hami-ga viigivärav. Sealt edasi sujus asi juba paremini. Newcastle nüpeldas samal ajal Stoke-i 5-1. Arsenal on huvitavalt mänginud paremini võõrsil kui kodus, Newcastle jääb aga mõlemas arvestuses pealinlastele alla. 
 
Et siit võitu saada, peab Arsenal oma mängu parandama võrreldes viimase kohtumisega. Newcastle lasku samamoodi edasi! Muide, tähelepanu väärib fakt, et täpselt aasta tagasi võitis Arsenal Newcastle’it 7-2 ning kübaratrikiga sai hakkama Walcott. Seekord võib kodumeeskond üllatada ja omakorda Arsenalile koha kätte näidata. Palju väravaid ja huvitav mäng!
 
29.12.2013, Chelsea FC vs. Liverpool FC, kell 18.00, Stamford Bridge.
 
TonyBeti koefitsiendid: Chelsea 2.15; viik 3.45; Liverpool 3.35.
 
Pühapäeva õhtul saavad kokku selle vooru põnevusmängus sinised ja punased. Chelseal ei ole ründeteravust arvestades just kõige paremad päevad. Vaid Hazard-i tegutsemine ja väravad annavad neile esiviisikus püsimiseks vajalikke punkte.
 
Liverpool pidi eduseisust viimati tunnistama ülivõimsa Man City paremust. Kuigi esimese poole tunni jooksul oleks nad võinud lüüa veel ühe värava ja siis juba rahulikult kaitsetööle ja vasturünnakutele keskenduda. Viimase seitsme kohtumise võitude-viikide-kaotuste suhe on täpselt võrdne. 
 
Ning olles näinud Chelsea kohtumist Arsenaliga ning Liverpooli kohtumist Man City-ga, julgen aktiivsemaks pooleks pakkuda Liverpooli. Kuid kas see ka edu toob ei ole sugugi kindel? Suarez vs. Terry ja Cahill, Hazard ja Willian vs. pooli äärekaitsed. Chelsea positsioonirünnak vs Pooli kiired ja osavad ründemängijad. Kahtlustan, et siin me palju väravaid ei näe ning asi võib lõppeda isegi viigiga.
Eesti
Teemad: