HomeJalgpall › Inglismaa Capital One karikas ja Itaalia Serie A

Inglismaa Capital One karikas ja Itaalia Serie A

2013-09-24 16:31

Nädala keskel põikame Itaaliasse ja Inglismaale.

25.09.2013, Man Utd. vs Liverpool, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Man Utd 2.15; viik 3.30; Liverpool 3.30.
 
Jalgpallisõbrad, kel õnnestus näha Man City ja ManU vahelist kohtumist pühapäeval, võisid kindlasti olla pettunud viisis, kuidas ManU eriti ei üritanudki midagi teha kaotuse võiduks pööramiseks. 
 
Tavaline tuim palliveeretamine ei toonudki neid mängu tagasi ja Rooney poolt löödud värav ei suutnud neid samuti innustada. Mis on lahti punases Manchesteris? Liverpool on alustanud hooaega väga hästi, kuigi esimene tagasilöök tuli just viimases mängus sel nädalavahetusel. 
 
Kaotus Southamptonilt ei olnud kindlasti see tulemus, mida suurepärases hoos olevalt meeskonnalt oodati. Mõlema meeskonna vormikõver on samal tasemel, mistõttu saab eeldada tasavägist kohtumist. 
 
Muidugi on peatreeneritel võimalus mängu saata mitte just põhimehed, kuid kuna tegemist on siiski Loode-Inglismaa põhimõttelise ja ajaloolise vastasseisuga, siis ei saa poolehoidjate lootusi ja ootusi petta ning olenemata sarjast tuleb see kohtumine võita. Kui van Persie platsile saab, siis on suuremad võimalused ManU-l.
 
26.09.2013, Milano Inter vs. Fiorentina, kell 21.45.
 
 
Jällegi kaks Itaalia tugevat meeskonda, kelle hetkevorm näib olevat täiesti võrdne. Tabelis on mõlemal kümme silma ja vaid viimases kohtumises tabeli punasele laternale Sassuolole seitsme värava löömine tõstis Interi paremale tabelireale. 
 
Inter on kodus kahest kohtumisest saanud võidu ja viigi, Fiorentina võõrsilt kahest mängust kaks võitu. Kahjuks peab külaliste poolel mängu (ja mitte ainult seda kohtumist) kõrvalt vaatama Mario Gomez, kes vigastas oma põlvesidemeid ja viibib väljakutelt eemal kuus kuni seitse nädalat. 
 
Interi poolel puuduvad kaitsetalad Chivu ja Zanetti. Kui Fiorentina mängib ka UEFA Euroopa liigat, siis Inter saab keskenduda vaid Serie A-s edu saavutamisele. Kerge eelis on siin Interil, kuid üllatusena võiks tulla siiski hoopis külaliste võit.
Eesti
Teemad: