HomeJalgpall › Inglismaa Liigakarikas

Inglismaa Liigakarikas

2013-12-17 11:57

Tere.
 
Inglismaa liigakarikas lähevad vastakuti paarid Premierist ja neist kahte vaatangi.
 
17.12.2013, Sunderland vs. Chelsea, kell 21.45, Stadium of Light.
 
 
Omavaheliste mängude ajalugu erinevates sarjades näitab kindlat pealinlaste paremust. Viimati mindi kokku selle aasta 4. detsembril. Siis said pealtvaatajad näha tõelist väravatega trillerit, kus Chelseal õnnestus lõpuks ikkagi võit 4:3 kätte saada.
 
Kui sinistel on õnnestunud mängude lõpud ikkagi enda kasuks pöörata ja Premieri tabelis asutakse tänu sellele kolmandal kohal, siis Sunderland vaevleb suisa viimasel positsioonil. Pisukest lootusekiirt näevad triibulised selles, et Chelsea ei ole kõige edukamalt esinenud just võõrsil mängides. Kolm võitu, kaks viiki ja kolm kaotust. Sunderland peab end kindlasti ületama, kui soovitakse saada jagu kogenud ja hästi kokku mängivast Chelseast. 
 
Muidugi sõltub paljugi sellest, kes saadetakse platsile ja kui paljusid nn. varumehi Mourinho ja Poyet väljakule saadavad. Karikasari on kindlasti tähtsam Sunderlandile. Siit loodan üllatusvõitu triibulistele.
 
18.12.2013, Tottenham vs. West Ham Utd., kell 21.45, White Hart Lane.
 
 
Kolmapäeval lähevad samas sarjas kokku samuti Premieri meeskonnad, kusjuures Tottenham on siis juba uue juhendaja käe all. Kaotus kodus Liverpoolile tulemusega 0-5 oli klubi omanikele ja juhatusele liig mis liig ning hommikul oligi kokkulepe Vilas Boas-i lepingu lõpetamisest kinnitust saanud.
 
Kuidas mõjutab see meeskonna mängu? Minu senine kogemus ütleb, et mingi aja jooksul kindlasti positiivses suunas. Sest kõik tahavad ju end uuele juhendajale tõestada ja kõik on uue šeffi ees võrdsed. West Ham loodab aga vastupidist. Et jätkub ka nende vastu mängides Tottenhami kehv esituste seeria. Samas on West Hami enda tulemused olnud selgelt kehvemad kui Spursil. Omakorda annab aga külalistele lootust meeskondade omavaheline viimane kohtumine, kus West Ham võttis 6. oktoobril magusa võidu 3-0.
 
Ja seda jällegi Tottenhami kodustaadionil! Bale’i müügiga teenitud miljonid on küll kenasti pangas, kuid sellevõrra on kannatanud ka Spursi mängupilt. West Ham võib üllatada ja loodetavasti ta seda suudabki!
Eesti
Teemad: