HomeJalgpall › Inglismaal ja Itaalias võideldakse viimase mängu viimase minutini

Inglismaal ja Itaalias võideldakse viimase mängu viimase minutini

2014-05-02 12:03

Pealkirjale lisaksin, et võitlus käib Inglismaal tiitli nimel, eurokohtade nimel ja väljakukkumisest pääsemise nimel. Itaalias on paremusjärjestus tabeli eesotsas suhteliselt kindel.

Kuid Milano derbys võib AC Milan võidu korral tekitada mõningast närvilisust linnakaaslaste ridades kui Torino suudab samal ajal oma vastase alistada.

03.05.2014, Everton vs. Manchester City, kell 19.30, Goodison Park.

TonyBeti koefitsiendid: Everton 4.70; viik 3.75; Manchester City 1.75.

Liverpooli meeskond võib teha oma linnarivaalile suure teene. Võistluses esikohale on just Liverpool FC praegu see, kes loodab iga hinna eest ühe kohtumise vähem pidanud ja hetkel veel kolme punkti kaugusel oleva ManCity komistamist.

Isegi viik oleks suurepärane, kuid sellisel juhul peab Liverpool ise oma järelejäänud kohtumised võitma. Everton hoiab küünte ja hammastega kinni kohast Euroopa liiga kvalifikatsiooniringis.

Kui pidada on veel kaks kohtumist, on neile kolme punkti kaugusel kuklasse hingamas Tottenham. Seega on ka Evertonil väga palju mängus. Kuidas aga saada hakkama Cityga?

Helesiniste nõrgim lüli on kindlasti kaitse ja usun, et Everton annab neile ära väljakust kaks kolmandikku, et ise rünnata otsustavalt vasturünnakutel ja kasutada Lukaku võimsust standardolukordades.

Evertonil on käimas väga hea hooaeg ja veel parem kodumängude seeria. City on kaotanud enim punkte just võõrsil mängudes ja kodumeeskonna seisukohast võttes on ka viigiline tulemus enne viimast vooru suurepärane. Olles ise FC Liverpooli pooldaja, loodan siiralt, et Everton suudab teha järjekordse suurepärase esituse ja võtta võidu.

04.05.2014, AC Milan vs. Inter Milan, kell 21.45, San Siro stadium.

TonyBeti koefitsiendid: AC Milan 2.50; viik 3.35; Inter Milan 2.82.

Milano derby. Alati põnev ja pingeline. Viimastel aastatel on omavaheliste kohtumiste statistika läinud Interi poole kaldu. Ja ka sel hooajal on Inter peale jäänud. AC Milanil oli käimas mitmemänguline võitude seeria ja selle katkestas eelmisel reedel AS Roma.

Inter on pikalt püsinud kaotuseta, kuid peale seda on enim saavutatud viike kui võite. Hädasti oleks vaja viimasest kolmest mängust saada juurde neli silma, et kindlustada enda kohta tabelis ja osaleda ka Euroopa liigas.

Tõsisemaid vigastusi ja karistustega vahelejätmisi ei ole hetkel kummalgi meeskonnal. Pingevaba mäng Milani poolelt annab neile võimaluse riskida ja rohkem rünnata.

Kuid nagu Itaalia jalgpallis ikka, pööratakse rohkelt rõhku nii enda mängu taktikalisele joonisele kui ka vastaste põhilistele headele ja halbadele omadustele.

Kuna aga tegemist on Milano derbyga  ja põhimõttelise vastasseisuga, siis on juba see piisav põhjus endast kõik anda ja vastane alistada.

Väga raske on ennustada tulemust aga hing ihkab rohkem puna-mustade võitu, kaine mõistus eelistab rohkem viiki, kahtlused kallutavad sini-mustade kasuks. Otsustage ise!

Eesti
Teemad: