HomeJalgpall › Jalgpall pannakse ka mandril veerema

Jalgpall pannakse ka mandril veerema

2014-01-03 16:37
04.01.2014, Valencia vs. Levante, La Liga, kell 21.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Valencia 1.50; viik 4.30; Levante 6.50.
 
Kohtuvad kaks meeskonda, kellele hakkab tõehetk kätte jõudma. Kui ei suudeta ennast võidurajale pöörata, võib hooaja lõpp tulla väga-väga keeruline ja närvesööv. 
 
Mõlemad meeskonnad lõppetasid aasta kaotusega ja on nüüd 20 punkti peal langenud tabeli teise poolde. Kuna tabeli alumine pool on suhteliselt tihe, siis punktide kaotus võib tähendada kukkumist päris tabeli põhja. 
 
Levante, kes viimase seitsme mänguga on saanud vaid neli punkti, on hädas väravate löömisega, sest kokku on võrku sahistatud vaid värav per mäng. Valencia on küll viimasest seitsmest mängust sanud  seitse punkti, kuid see saak on Valencia sugusele tiimile vähe mis vähe. Nüüd tuleb punkte lisaks, sest kodus mängiv Valencia võidab pingelise kohtumise 2-0.
 
06.01.2014, Lazio vs. Inter, Seria A, kell 19.30.
 
TonyBeti koefitsiendid: Lazio 2.55; viik 3.20; Inter 2.85.
 
Eelmise aasta karikavõitja Lazio lebab hetkel tabeli keskel ja ei suuda oma mängu kuidagi käima saada. Viimati võeti aasta lõpus vastu suur kaotus võõrsil Veronalt. 
 
Lazio jaoks on hea, et see mäng toimub Roomas - kodustaadionil on nad kaotanud vaid kaks korda, kui võõrsil mängides pole Lazio suutnud veel võiduarvet avada. Inter lõpetas aasta magusa derby võiduga Milani üle ja loodab eelseisvalt mängult punktilisa, et mitte jääda lootusetult kaugele juhtivatest tiimidest. 
 
Interi suur emotsioon pärast derby võitu andis meeskonnale kõvasti enesekindlust, kuid Roomast naasevad nad ainult ühe punktiga, sest mäng lõppeb 1-1 viigiga. 

 

Eesti
Teemad: