HomeJalgpall › Kaks I-d, nagu Inglismaa ja Itaalia

Kaks I-d, nagu Inglismaa ja Itaalia

2013-12-20 10:50

21.12.2013, Sunderland vs. Norwich, kell 17.00, Stadium of Light.
 
 
Sunderland sai alles esmaspäeval oma selle hooaja magusaima võidu, alistades karikasarjas Londoni Chelsea lisaajal tulemusega 2-1. Nüüd on jällegi aeg Premieris punktide peale võidelda ja end väljakukkumise tsoonist üritada välja rabeleda.
 
Vastaseks Norwich, tabelis kuus kohta kõrgemal paiknev meeskond, kes punkte kogunud täpselt kaks korda rohkem kui Sunderland. Kodumeeskonna suurim nõrkus on selge liiderründaja puudumine. Altidore küll üritab aga senini ei ole tema veel oma väravate arvet Premieris avanud. Norwich võib seevastu loota Hooperile ja Ferile. Statistika kodus/võõrsil näitab mõlemale samu numbreid.
 
Kergelt paremas seisus on löödud/lüüa lastud väravate arvult Sunderland. Kui kodumeeskond mängib samasugust jalgpalli kui Chelsea vastu teisel poolajal ja lisaajal, siis on kolm punkti oodatult neile kukkumas. Kui ei, siis oleksin pettunud!
 
22.12.2013, Inter Milano vs. AC Milan, stadio Giuseppe Meazza.
 
TonyBeti koefitsiendid: Inter 2.60; viik 3.30; Milan 2.75.
 
Milano linna derby. Külalised on vaatamata tabeliseisule heas hoos. Viimastel aastatel on tavaks saanud AC Milani kehv hooaja algus, kuid seekord on see kehv algus nagu natuke liigagi pikaks veninud.
 
Linnarivaal Inter seevastu on näidanud suurepärast minekut ja hetke viies tabelikoht annab lootust järgmisel hooajal end tõestada ka mõnes Euroopa sarjas. Selleks, et AC Milan sinna pääseks, peavad nad hakkama koduliigas võitma ja seda juba eile. Täna võib olla juba hilja. Teadaolevalt mängivad mõlemad oma kodumänge samal staadionil ja nii ei aita meid suuremalt ka kodus/võõrsil statistika, sest mõlemad mängiksid tegelikult justnagu kodus. 
 
Suurima tõenäosusega ootan siit aga ikkagi Interi võitu või ning kui AC Milanil veab, siis Balotelli suudab end kokku võtta ja viigipunkti päästa.
Eesti
Teemad: