HomeJalgpall › Karikaheitlusi Hispaaniast ja Itaaliast

Karikaheitlusi Hispaaniast ja Itaaliast

2014-01-07 17:06

08.01.2014, Real Betis vs. Athletic Bilbao, Copa del Ray, kell 21.00.
 
 
Hispaania karikasarjas lähevad kaheksandikfinaalis vastamisi hetkel La Liga tabeli põhjas virelev Real Betis ja auväärset neljandat kohta hoidev Athletic Bilbao
 
Korra on meeskonnad juba liigatasemel sel hooajal kohtunud ja siis võitis kodus mänginud Athletic hilistest väravatest 2-1.v Eelmises voorus oli Atchletic kahe mängu kokkuvõttes kindlalt üle Celta Vigost, kuid samal ajal nägi Real Betis kurja vaeva Segunda B meeskonnaga Lleida, keda võideti kahe mängu kokkuvõttes vaid 4-3. 
 
Real Betis mängib esimese mängu kodus ja loodab saada tulemuse. mis jätaks lootuse ka teiseks mänguks. Kuigi Athleticu vorm on hetkel hea, saab Betis koduväljakul niivõrd palju end kokku võetud, et tüürib mängu viigisadamasse 1-1.
 
08.01.2014, Fiorentina vs. Chievo, Coppa Italia, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Fiorentina 1.45; viik 4.10; Chievo 7.00.
 
Itaalias, kus karikasarjas edasipääseja otsustatakse ühe mänguga, lähevad vastamisi kaks Seria A klubi - hetkel neljandal kohal olev Fiorentina ja kuueteistkümnendat kohta hoidev Chievo
 
Seria A kohtumise sel hooajal Chievo kodustaadionil võitis Fiorentina tulemusega 2-1. Ka edasine hooaeg on kulgenud palju rõõmsamalt Fiorentinale. Neil on all kolme mängu pikkune võiduseeria liigas. Samas, kui Chievo viimane võit liigas pärineb kolme vooru tagant. 
 
Kuid kuna karikamängud on alati erilised ja meeskonnad suhtuvad neisse erinevalt, siis pakun et Fiorentinal ei saa olema kerge. Kuigi edasipääs tuleb, aga alles pärast lisaaega tulemusega 2-1.
Eesti
Teemad: