HomeJalgpall › Karikasarjad

Karikasarjad

2013-10-28 19:45

Tere.
 
Nädala sees peetakse siin ja seal rohkel kohtumisi erinevates karikasarjades. Põikame Taani ja Šotimaale.
 
30.10.2013, FC Nordsjaelland vs FC Midtjylland, kell 19.15.
 
 
Huvitav paar, kes just paar päeva tagasi kohtus Taani kõrgliigas omavahel. Midtjylland on hetkel esimesel positsioonil, kuid vaatamata sellele tuli neil Nordsjaellandi paremust tunnistada. Tulemusega 2:1 võit tabeli eelviimasele. 
 
Neli päeva peale seda kohtumist on vastased taas vastakuti ja nüüd teatakse teineteise tugevusi ja nõrkusi veelgi paremini. Kodumeeskonda soosib statistika viimastest kohtumistest. Selgelt tõusuteel olev vormikõver on vihje võimalikule tulemusele, lisaks tuleb arvestada vastaste vormikõvera langustrendi. 
 
Viimasest kaheteistkümnest võimalikust punktist on Kesk-Jüütimaa meeskond kogunud vaid kolm, kodumeeskond aga kümme. Veelkord: selge eelis on kodumeeskonnal ja nii ka läheb.
 
30.10.2013, Motherwell vs Aberdeen, kell 21.45.
 
 
Šotimaa liigakarikasarjas lähevad vastakuti liigatabeli teine ja neljas. Tegemist veerandfinaaliga ja teadaolevalt annab karikavõit ka koha Euroopas, seega on mille poole püüelda. Hoog on vastastel sarnane, viimaste mängude tulemused sarnased.
 
Motherwelli kodumängude statistika on nelja võidu ja ühe kaotusega kokkuvõttes plussis, Aberdeen võõrsil samuti plussis- kolm/üks/kaks. Huvitavamaks teeb Eesti jalgpallisõbra jaoks kohtumise Anieri pääsemine või mittepääsemine platsile. Viimases liigamängus istus Anier varumeeste pingil ja mänguaega ei saanud. 
 
Kas tegu oli pisivigastusega või tahab peatreener teda näha tegutsemas täistuuridel karikasarjas? Seda näeme kolmapäeval. Soovin Motherwellile ja vanemale Anieri vendadest edu ja väravaid.
Eesti
Teemad: