HomeJalgpall › Kas seltskond on sama ka järgmisel hooajal?

Kas seltskond on sama ka järgmisel hooajal?

2014-04-18 16:05

20.04.2014, Almeria vs. Celta de Vigo, kell 13.00, Juegos Mediterráneos.

TonyBeti koefitsiendid: Almeria 2.70; viik 3.20; Celta de Vigo 2.70.

Hooaja lõpp läheneb hirmsa kiirusega ja meeskonnad hakkavad muretsema, kas nad saavad samas seltskonnas jätkata ka järgmisel hooajal.

Hispaanias on üks niisugune meeskond, kes võitleb koha eest kõrgemas pundis Almeria, kel on au võõrustada endast viis kohta eespool asetsevat Celta Vigot. Celta ja Almeria vahe tabelis on seitse punkti.

Ei saa Celta veel ennast päris turvaliselt tunda, kuid natuke rohkem hingamisruumi kui Almerial on tal kindlasti. Esimese omavahelise kohtumise võitis kindlalt Celta ja ega Almeria hoog praeguki teab mis ekstravagantne ei ole - viimasest kümmnest mängust on saadud vaid viis punkti.

Celta on sama ajaga kogunud aga üksteist punkti. Kuigi Celta pole see hooaeg võõrsil ühtegi viiki veel teinud, saabub lõppuks seegi päev ja Almeriast lahkutakse kodumeekonna meelehärmiks punktiga pärast 1-1 lõppenud kohtumist.

19.04.2014, Hamburger SV vs. VfL Wolfsburg, kell 19.30, Imtech Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Hamburger 3.15; viik 3.55; Wolfsburg 2.20.
 
Kaks suhteliselt suurt klubi Saksamaal, kes omavahelises kohtumises vajavad hädasti kolme võidupunkti erinevatel põhjustel.

Hamburgil on punkte hädasti vaja selleks, et mitte mängida järgmine hooaeg nõrgemas seltskonnas ja Wolfsburgil jälle selleks, et mängida järgmine hooaeg kõige kõvemas seltskonnas ehk Meistrite Liigas.

Wolfsburg on hetkel tabelis viies ning vaid punkt lahutab neid neljandast kohast, mis viiks meeskonna unelmate turniirile. Hamburg seevastu on tagantpoolt kolmas ja vaid kahe punkti kaugusel täielikust mudast.

Hamburgi mäng kõigub nagu kellapendel. Kodus võidetakse, kuid võõrsil ei saada kuidagi punktilisa. Kuigi kaodatakse minimaalsete skooridega, ei anta nende väikeste kaotuste eest mingeid lisapunkte mida Hamburg hirmsasti vajaks.

Wolfsburg kaotas nädala sees karika poolfinaal kohtumise Dortmundile, kuid see arvatavasti neid ei morjenda, sest liigas on neil kindel ja täiesti reaalne siht olemas.

Hamburg on omi punkte noppinud kodus, kuid pärast seda kodumängu jäädakse viimaseks kolmeks mänguks väga täbarasse olukorda ja võitlema selle nimel püsida samas seltskonna. Wolfsburg tuleb ja võtab kindla 3-0 võidu.

Eesti
Teemad: