HomeJalgpall › Kui tahad unistada Champions Leaguest, pead võitma

Kui tahad unistada Champions Leaguest, pead võitma

2014-04-04 22:10

06.04.2014, Sevilla vs Espanyol, kell 20.00, Ramón Sánchez Pizjuán.

TonyBeti koefitsiendid: Sevilla 1.75; viik 3.55; Espanyol 5.00.
 
Asjalood võivad vahel olla väga lihtsad. Et omada mingitki võimalust mängida Champions League’s, pead sa saavutama koduses liigas teatud koha. Selleks, et seda kohta saavutada, pead sa mänge võitma.

Praeguses seisus on koduvõistkond Sevilla niisuguses seisus, et võimalus mängida CL is järgmisel hooajal on täiesti reaalne, sest seda võimaldav koht on vaid kuue punkti kaugusel. Kuid teel on mitmeid takistusi.

Esimene neist on Kataloonia maakonna teine number Espanyol. Sevilla hea hoog, kuuemänguline võitude seeria, sai otsa eelmises voorus, kui tuli võtta vastu kaotus Celta Vigolt. Nüüd on aeg käes naasmiseks võidulainele ja üritada teha tasa need kuus punkti, mis lahutavad neid unelmate turniirist.

Külla sõitval Espanyolil, kes liigub rütmis kaotus-viik-võit on omad huvid punktide suhtes, sest nende soov on kindlustada kohta esikümmnes. Pärast mehist võitlust Kataloonia derbys ja nappi allajäämist suurele Barcelonale viimases voorus on võidunälg kindlasti suur.

Sevilla lootus mängida CLis järgmisel hooaajal saab kahjuks veel ühe tagasilöögi, sest Espanyol suudab koju sõita punktiga, mis teenitakse tänu 1-1 viigile.

06.04.2014, Everton vs Arsenal, kell 15.30, Goodison Park.

TonyBeti koefitsiendid: Everton 2.50; viik 3.30; Arsenal 2.80.

Liverpooli sinistele ehk Evertonile sõidab külla Arsenal. Mõlemad meeskonad on küll arvatavasti tiitliheitlusest väljas, aga viimase Champions League koha peale käib punkt-punkti heitlus.

Arsenal on mänginud end viies viimases liigamängus saavutatud ühe võidu najal olukorda, kus võõrustaja Everton on ühe vähempeetud mänguga vaid nelja punkti kaugusel ja himustab väga seda viimast CLi kohta, mis pakkuda on. Evertoni hoog on muljetavaldav: liigas viis võitu järjest ning vaid üks kaotus kodus.

Peale selle on Everton üks vähem endale väravaid lasknud lüüa meeskond terves liigas. Mäng tuleb tuline, sest mõlemad meeskonnad teavad, mille nimel võitlus väljakul käib. Kõva andmise tulemuseks on Evertoni hea koduseeria jätkumine, sest magus 2-1 võit annab unistusele CList rohkem värvi.

Eesti
Teemad: