HomeJalgpall › Kuidas läheb meie meestel?

Kuidas läheb meie meestel?

2014-01-24 12:33
Seekord vaataksin Šotimaale ja Saksamaale ja mängudele, kus ühes osapooles jagub arvatavasti mänguaega ka eestlastele.
 
25.01.2014, Dortmundi Borussia vs. Augsburg, Signal Iduna Park, kell 16.30.
 
TonyBeti koefitsiendid: Borussia 1.33; viik 5.30; Augsburg 9.00.
 
Saksamaal saab läbi talvine puhkus ja Ragnar Klavan ja Augsburg pannakse kohe proovile tugeva Borussia vastu ning seda veel võõrsil. 
 
Uuel aastal on mõlemad teinud tublilt ettevalmistust ja on saanud proovida oma taset ja vormi erinevate vastastega. Borussia on võitnud kõik neli senini peetud ja teadaolevat kohtumist. Augsburg saavutas turniirivõidu Hispaanias, kus seljatati finaalis PSV Eindhoven 1-0. 
 
Kuigi Borussia on kodus saavutanud suurepäraseid tulemusi ja Augsburg võõrsil mitte just kõige paremini esinenud, siis peaks loogilisem olema kodumeeskonna võit, kuid just hooaja uuele algusele ja mänguvormi kesisusele viidates võib Augsburg siit välja mängida nende jaoks suurepärase viigi. Võitu loota oleks vast liiga utopistlik.
 
25.01.2014, Motherwell vs. Aberdeen, Fir Park, kell 17.00.
 
 
Henri Anier pani oma paremuse maksma ja sundis Motherwelli klubi tegema manööverdusi, mis võimaldas neil palgata Anier pikemaks perioodiks. Nüüd on aeg taaskord ennast tõestada ja Motherwelli otsene konkurent tabeli teisele reale kodus käpuli suruda. 
 
Aberdeenil on mäng rohkem peetud ja tabelis ka üks silm rohkem. Kui väravaid on mõlemad löönud võrdselt, siis sisselastud väravate arvestuses on kodumeeskonnal veel paljugi parandada. Ajalooliselt on Motherwelli ja Aberdeeni duellides rohkem võite saavutanud külalised. Kuid viimase omavahelise kohtumise suutis Motherwell siiski võõrsil võita minimaalse eduga. 
 
Fir Parkil mängides ei ole kodumeeskond sel hooajal tunnistanud veel ühtegi viiki, kuid seitsme võidu kõrval on kolm kaotust. Anieri meeskonna jaoks teeb asja raskemaks fakt, et Aberdeen on võõrsil võitnud rohkem punkte kui võõrsil. Ning viimasest kahest kohtumisest Fir Park-il on Aberdeen saanud kaks võitu. Seega väga raske mäng kodumeeskonna jaoks ja kahjuks tuleb ka seekord vastu võtta kibe kaotus.   
Eesti
Teemad: