HomeJalgpall › Liverpooli siseasi ja liidrid vastakuti Saksamaal

Liverpooli siseasi ja liidrid vastakuti Saksamaal

2013-11-22 12:36

23.11.2013, Everton vs. Liverpool, Premier League, kell 14.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Everton 3.00; viik 3.30; Liverpool 2.40.
 
Liverpooli derbys on koduväljaku eelis Evertonil. Kahte meeskonda lahutab tabelis ainult kolm punkti nii et võidule annab see veel erilise maigu juurde. Liverpool oskab väravaid lüüa ning viimases kuues mängus on nad sahistanud võrku tervelt kuueteistkümnel korral, lüües igas võidumängus vähemalt kolm väravat. 
 
Evertoni kaks viimast mängu on lõppenud viigiga ja murettekkitav on see, et nendes mängudes pole suudetud vastaste väravalukku lahti muukida. Derby tuleb nagu tavaliselt tuline ja kuna Liverpool lööb tavaliselt võidumängus  kolm väravat, siis nii läheb ka seekord ja tulemuseks on kindel 3-0 võit.
 
23.11.2013, Borussia Dortmund vs. Bayern, Bundesliga, kell 19.30.
 
 
Tõeline maiuspala jalgpalli gurmaanidele rullub lahti Dortmundis, kus kohalik Borussia võõrustab Bayern Münchenit. Dortmund, kes pole kodus veel kaotusekibedust tundnud, peab selle seeria säilitamiseks kõvasti vaeva nägema, sest Bayern pole sel hooajal kaotanud veel ühtegi mängu. Meeskonnad lähevad mängule vastu erinevate tunnetega. 
 
Viimasest voorust on Bayernil all kindel võit Augsburgi üle, Dortmundil aga üllatuskaotus Wolfsburgilt. Mõlemat meeskonda räsivad ka vigastused, mistõttu on kaardid väga lahtised. Dortmund jätkab oma kindlat koduseeriat ja jõuab tabelis Bayernist vaid punkti kaugusele tänu 1-0 võidule.
Eesti
Teemad: