HomeJalgpall › Londoni derby ja Loode-Saksamaa duell

Londoni derby ja Loode-Saksamaa duell

2013-08-22 17:13

24.08.2013, Fulham vs. Arsenal, kell 14.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Fulham 3,45; viik 3,35; Arsenal 2,15.
 
Inglismaa Premier League esimeses ringis sai Arsenal  kodus kirja kaotuse Aston Villalt. Kolmapäeval mängiti aga edukalt võõrsil Fenerbache vastu UEFA Meistrite liiga eelvoorus ning koju sõidetakse kolme väravalises eduseisus.
 
Küll aga peab Arsenali peatreener Wenger pead murdma koosseisu üle keda järgmiseks mänguks platsile saata. Suur klubi küll aga vigastatute asemele samaväärseid mängijaid eriti palju nagu polegi. Fulham väljus esimesest kohtumisest võidukalt Sunderlandi vastu. Martin Joli käsutuses on piisavalt palju kogenuid ja häid mängijaid, et Arsenali elu kibedaks teha.  
 
Kindel kaitse ja kaitsest lähtuvat mängu soosiv väike ja vana kodustaadion. Arsenalil läheb siin raskeks oma „jookse ja löö“ mängu mängida. Suure tõenäosusega viik kuid ei ole võimatu ka järjekordne kaotus Arsenalile.
 
24.08.2013 Hannover 96 vs. Schalke 04, kell 16.30.
 
TonyBeti koefitsiendid: Hannover 2,75; viik 3,45; Schalke 2,50.
 
Hannover on tabelisse saanud kirja kaotuse ja võidu. Schalke pidi kodus kolmapäeval välja võitlema viigi PAOK-i vastu Meistrite liiga eelringis. Seega on neil ka vähe aega taastumiseks ja lisaks veel ka sõit Hannoverisse.
 
Viimase aja suurim ühine punkt on Wolfsburg, keda Hannover 2-0 võitis ja kellele Schalke enne PAOK-i kohtumist suisa 0-4 alla jäi.  Siit saaks teha järelduse, et Hannover võidab 6-0!! Mis muidugi on nali ja reaalsusele ei saa kuidagi lähedale. Pigem keskendubki Schalke kaitsetööle ja üritab taga nulli hoida olenemata sellest, mis toimub ründes.
 
Aga arvestades, et Huntelaar on vigastatud siis vast ei toimugi midagi. Hannoveril on hea võimalus omale kolm punkti juurde saada ja seda ta ka saab. Omavahelised kohtumised viimasel kahel hooajal on lõppenud kas siniste võidu või viigilise tulemusega. Seekord siis Hannoveril hea võimalus võit koju jätta.
Eesti
Teemad: