HomeJalgpall › Lõpp on lähedal, panused on kõvad

Lõpp on lähedal, panused on kõvad

2014-05-02 12:23

04.05.2014, UD Almeria vs. Real Betis, kell 13.00, Juegos Mediterraneos.

TonyBeti koefitsiendid: Almeria 1.62; viik 3.90; Real Betis 5.60.

Küünte ja hammastega väljakukkumistsoonist väljarabeleda üritav Almeria võtab koduplatsil vastu omale juba väljakukkumise madalamale liigasse kindlustanud Betise.

Almeriale on see üks ellujäämismänge. Eelmise vooru võit pärast nelja järjestikust kaotust avas neile võimaluse veel mängida selle nimel, et ka järgmisel hooajal kõrgseltskonnas püsida.

Betisel seevastu on rong juba ammu läinud, sest ollakse kindlalt tabeli põhjas ja tõusmiseks viimaselt kohalt šanss puudub.

Sel hooajal liigas vaid viis võitu saavutanud Betis võib olla ohtlik vastane aga sellepoolest, et nende jaoks pole mängus midagi ning mängitakse pingevabalt.

Almeria haistab, et veel on võimalik oma hooaeg päästa ja vaid ühe võõrsil võidu see hooaeg sepitsenud Betis tambitakse koduväljaku muru tasandile tulemusega 3-0.

04.05.2014, Chelsea vs. Norwich City, kell 18.00, Stamford Bridge.

TonyBeti koefitsiendid: Chelsea 1.22; viik 6.00; Norwich City 15.00.

Kodumeeskonnale tähtis mäng tiitlit silmas pidades, külalistel vastupidi käib mäng aga selle nimel, et tõusta välja väljalangemistsoonist.

Chelsea on mängu kindel soosik, kuid arvestada tuleb sellega, et Norwichil on selg vastu seina. Siit mängust peab tulema punktilisa, muidu hakkab paistma Championship. Mõlemad meeskonnad lähevad mängule vastu just mitte kõige paremate emotsioonidega.

Chelsea sai küll eelmises liigavoorus tähtsa võidu Liverpooli üle, kuid kolmapäeval häviti samas Standford Bridgel Atletico Madridile 1-3.

Norwichil pole aga viimastest viiest voorust tahtmist üldse midagi rääkida, sest kõik need mängud on kaotataud ja ise suudetud nendes mängudes lüüa vaid kaks väravat.

Kuid nurka aetud ja haavatud loom Norwich võib sellegipoolest olla ohtlik ja seda saab kogeda ka Chelsea, kes küll hoiab oma tiitlilootused elus tänu üliraskele 2-1 võidule.

Eesti
Teemad: