HomeJalgpall › Maiuspalad Saksamaalt ja Itaaliast

Maiuspalad Saksamaalt ja Itaaliast

2013-12-05 17:53

07/12/2013 Dortmund vs Leverkusen, Bundesliga, kell 19:30.
 
 
Mis saaks olla veel põnevam, kui väljakul lähevad vastamisi tabeli teine ja kolmas? Mängus on palju rohkem kui ainult kahe head hooaega tegeva meeskonna omavaheline põnevus.
 
Leverkusenile tähendaks võit seda, et vahe kuklasse hingava Dortmundiga suureneks kuuele punktile ja ees rühkiv Bayern ei pääseks liiga kaugele.
 
Dortmundile tooks see aga veelgi rohkem kasu. Võidu korral jõutakse Leverkusenile tabelis punktidega järele ja minnakse ise tabeli teisele reale, kust jääb püüdmisraadiusesse ka Müncheni Bayern.
 
Dortmundi read hakkavad vigastustest paranema ja tänu koduseinte marulisele toetusele võetakse kindel 2-0 võit.
 
08/12/2013 Roma vs Fiorentina, Serie A, kell 13:30.
 
TonyBeti koefitsiendid: Roma 1.95; viik 3.45; Fiorentina 4.00.
 
Itaalia pealinnas võtab kohalik Roma vastu tabelis ülemisi kohti nooliva Fiorentina. Roma, kelle mängumootor on hooaja algusest saadik täistuuridel ja edukalt töötanud, on viimastes voorudes pidanud tõdema, et vahele tuleb ka hetki, kus mootor natuke tõrgub ja punktikaotused on karm reaalsus.
 
Tänu sellele ollakse langenud tabelis Juventuse selja taha teisele reale. Fiorentinal on küll ambitsioone, et püüda tabeli kõrgemaid kohti kuid selleks peavad nad hakkama regulaarselt mänge võitma - vastasel juhul kipub tabeli tipp eest libisema. Seekord ei õnnestu Fiorentinal siiski tabeli tipule lähemale nihkuda, sest Roma paneb kindlalt oma paremuse maksma ja võidab 3-1.
Eesti
Teemad: