HomeJalgpall › Mänguralli Inglismaal

Mänguralli Inglismaal

2013-12-27 11:39
28.12.2013, Cardiff City vs. Sunderland, Premier League, kell 19.30.
 
 
Walesis tuleb kõva lahing meeskondade vahel, kel pole enam võimalust punkte kaotada. Iga punkt on kulla hinnaga ja hooaja lõpus võivad nüüd saavutatud punktid tähendada seda, kas saadakse jääda kõrgseltskond või peab suunduma aste madalamale. 
 
Vastamisi on kaks võrdsete saatustega meeskonda, kellel kummalgi on viimasest kaheksast mängust ette näidata vaid üks võit. Siiski on meeskondade vahe selles et Cardiffi mäng on liikumas halvemuse poole. Kahes viimases mängus on enda võrku lastud lüüa koguni kuus palli. 
 
Sunderland, kes vahepeal oli juba lootusetult viimane, on viimasel ajal oma mängu leidmas ja väärt viikide kõrvale saadi viimases voorus ka kõva võit võõrsil tabeli kõrgeimate kohtade pärast võitleva Evertoni üle. See mäng tõstab Sunderlandi tabeli põhjast üles, sest saavutakse teine väärt võõrsil võit tulemusega 2-0.
 
29.12.2013, Everton vs. Southampton, Premier League, kell 15.30.
 
 
Kohtuvad meeskonnad, kes on olnud üllatajad hooaja alguses, kuid kel on nüüd hakanud asjad pisut viltu kiskuma. Kui Southamptoni loeti hooaja alguse komeediks tänu väga heale mängule ja tulemustele, siis nüüd on hoog raugemas, punkte visalt tulemas ning on langetud juba tabeli keskele.
 
Lootust paremusele annab muidugi kindel eelmises voorus saadud võit võõrsil Cardiffi üle. Everton on sama saatuse ees, sest püsitakse küll isegi hetkel medalite konkurentsis, kuid viimase vooru kaotus kodus tabeli viimasele Sunderlandile on selge ohumärk, et asjad võivad hapuks kiskuda.
 
Mõlemale meeskonnale võib see kohtumine olla murdepunktiks edasist hooaega silmas pidades. Asi murdub Evertoni suunas, kes jätkab jahti medalitele, sest Southampton langeb Goodison Parkil tulemusega 0-1.
Eesti
Teemad: