HomeJalgpall › Mängus on ...... viimane koht

Mängus on ...... viimane koht

2013-10-17 19:36

20.10.2013, Almeria vs. Rayo Vallecano, La Liga, kell 18.00.
 
 
Hispaania liigatabeli kaks viimast jagavad väärtuslike punkte päikesepaistelises Almeria linnas. Taaskord kõrgemasse seltskonda tõusnud Almeria jaoks on La Ligas mängimine alanud väga raskelt. Võidumaitset pole veel tuntud ja viikegi on saaavutatud ainult kolme jagu, mis tähendab seda, et tabelis on kolm punkti ja viimane koht.
 
Rayo Vallecano jaoks on hooaeg samuti olnud kõike muud kui edukas. Pärast esimeses voorus saavutatud võitu oldi järgmised kuus mängu kuival ning saavutati järgmised punktid alles viimases voorus, kui alistati kodus CL mängiv Real Sociedad. 
 
Kuna Rayo Vallecano väravate vahe -15 on kõige halvem La Ligas ja nad pole suutnud võõrsil ühtegi punkti teenida, siis arvan et Almeria saavutab oma esimese võidu sel hooajal, väljub mängust 2-0 võitjana ja kukutab Rayo Vallecano tabelis viimaseks.
 
20.10.2013, Sassuolo vs. Bologna, Serie A, kell 16.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Sassuolo 2.45; viik 3.20; Bologna 3.00
 
Kohtuvad kaks meeskonda, kes pole see hooaeg tundud võidurõõmu Seria A-s. Uustulnuk Itaalia kõrgemas seltskonnas Sassuolo on avastanud enda jaoks selle, et saada punkte selles seltskonnas pole just kuigi lihtne. 
 
Saavutatud on küll kaks väärt viiki Itaalia suurklubide Napoli ja Lazio vastu, kuid see pole päästnud neid viimasest kohast Itaalia kõrgeimas liigas. Bologna on saavutanud Sassulost ühe viigi enam ja tänutäheks on koht eelviimasel tabelireal. 
 
Mäng ja eriti kaitsemäng jätab soovida mõlemal satsil kuna endale on lastud lüüa keskmiselt kolm väravat mängust ja loomulikult on see halvim näitaja Serie A-s. Mõlemad kindlasti loodavad võitu, et tabeli sabast põgenema saada, kuid mäng lõppeb 2-2 viigiga ja jätab nad tabeli põhja vähemalt veel üheks nädalaks. 
Eesti
Teemad: