HomeJalgpall › Meistrid selgunud, väiksemad vennad rabelevad edasi

Meistrid selgunud, väiksemad vennad rabelevad edasi

2013-05-06 16:22

Tere.
 
Nii Inglismaal kui ka Itaalias on selleks hooajaks asjad klaarid. Klaarid selles suhtes, et selgunud on meistrid. Huvi pakuvad aga võitlused järgmiste kohtade eest. Inglismaal on esikuuik veel selgumas ja kui pidada on veel mõnel kaks, mõnel kolm mängu, on seis nii intrigeeriv, et anna aga olla!!
 
Itaalias suhteliselt sarnane seis. Esimeseks taas Juventus, teised riburada pidi tema taga teri nokkimas ehk siis jagamas kohti Meistrite liigas, ML play offi  ja Europa liigasse.  
 
Kolmapäeval, 08.05.2013 kell 21.45 lähevad Inglismaal kokku Chelsea ja Tottenham
 
 
Chelsea on oma hea hooaja lõpuga päästmas sügisel ja talvel juba piinlikkust valmistama hakanud hooaega. Võite on nopitud nii kodustelt konkurentidelt kõrgetele kohtadele. Ning kindlalt on jõutud ka Euroopa liiga finaali kus ollakse portugallaste  Benfica vastu selged soosikud võitmaks karikat. Ning alles eile, pühapäeval võideti ManU-t võõrsil 0-1. Tottenhami edu sõltub suurest Gareth Bale-ist. Mis teebki selle meeskonna rohkem haavatavaks.  
 
Viimati suutis Tottenham Chelseat võita 2010 aasta aprillis. Küllalt pikk aeg, et seda mitte mäletada. Nüüd istub valgete peatreeneri toolil endine Chelsea boss Villas-Boas. Kahte meeskonda eraldavad tabelis kolm punkti ja nende vahele mahub veel Arsenal, kellest Tottenham võib võidu korral mööduda. Mäng käib au ja Eurokarika kohtadele. 
 
Kas Meistrite liiga või Euroopa liiga. Tähtsamad mängijad on terved kuid Chelseal üks puhkepäev vähem. Tottenham võõrsil ja Chelsea kodus-statistika on mõlemal ses suhtes hea ja vaatamata TonyBeti koefitsientidele pakun kas viiki või Tottenhami võitu.
 
Kolmapäeval, 08.05.2013 kell 21.45 lähevad Itaalias kokku Inter ja Lazio.
 
 
Samal ajal naudivad Milano sini-musta triibuliste austajad tulist heitlust Interi ja Lazio vahel. Rooma Lazio on hooaja lõpus mänginud väga ebastabiilselt. Nüüd, kui vigastuspausilt on naasnud selge ründeliider ja väravamasin Miroslav Klose, on ka minek ehk lõbusam. 
 
Näitas Klose ju ka viimases liigamängus, mis peeti pühapäeval, et värava löömise oskus ei ole kuhugi kadunud. Kõmmutas tema ju üksinda Bolognale lausa 5! väravat. Inter pidi aga käed üles tõstma Cavani ja Napoli meeskonna ees. Tulemuseks 3-1 kaotus. 
 
Tabelis asuvad kaks klubi enne viimast kolme vooru kõrvuti, vastavalt seitsmes ja kaheksas koht. Ning nende vahele mahub kaks punkti. Laziol on võidu ja Udinese ebaedu korral võimalik koha võrra oma positsioone parandada ja liikuda lähemale Euroopa liiga kohale. Inter aga seda vaevalt enam loodab. Seega suurem tahtmine peaks olema just külalistel. 
 
Vigastustega on rohkem kimpus Inter.  Nimed nagu Cassano, Stankovic, Zanetti ja Samuel räägivad iseenda eest. Laziol peab vigastusega eemale jääma Mauri ja kollaste kaartide tõttu Biava. Minu ennustus: Klose jätkab kus Bologna vastu lõpetas ja kõmmutab veel paar tükki. Võit Laziole.
Eesti
Teemad: