HomeJalgpall › Meistrite ja Euroopa liigas taas samad paarid

Meistrite ja Euroopa liigas taas samad paarid

2013-11-05 16:01

Tere.
 
Nagu pealkirigi ütleb kohtuvad seekord samad paarid mis viimati. Seega on olnud aega teha vigade parandusi ja muuta oma valikuid ja taktikat.
 
06.11.2013, FC Zenit St. Petersburg - FC Porto, kell 19.00
 
TonyBeti koefitsiendid: Zenit 2.50; viik 3.30; Porto 2.85.
 
Eelmise kohtumise võitsid külalised Venemaalt minimaalse eduga ning sedagi mängu viimastel minutitel, mil kodumeeskond oli sunnitud mängima suurema osa ajast vähemuses. Alagrupis käib võitlus tesiele kohale just nende kahe vahel. 
 
See tagaks ka pääsu järgmisesse ringi ning kolmapäevane kohtumine omab seega väga suurt kaalu. Viimastes koduliiga kohtumistes lepiti vastastega viiki. Portugali klubi mängijate õnneks ei ole Venemaal veel külm oma võimu näitama hakanud ning ilm jalgpalli mängimiseks saab olema sobilik. Nii mõnedki põhitegijaid said viimases koduliiga voorus pisukese puhkuse osaliseks ja on nüüd valmis näitama oma parimat külge. 
 
Ning kuigi Zenit mängis Portoga enamuses alates 6st minutist, siis oli Porto just see, kes mängis aktiivsemalt ja sooviga väravat lüüa. Hulk Zeniidi koosseisus tunneb end kindlat ja juhib ka seekord oma klubi võidule!
 
07.11.2013, Legia Warszawa – Trabzonspor, kell 22.05
 
TonyBeti koefitsiendid: Legia 2.35; viik 3.15; Trabzonspor 3.00.
 
Nagu Meistrite liigas, nii keeratakse ka UEFA Euroopa liigas viimati kohtunud paarid ringi ja mängitakse tuttavate nägude vastu. Legia ei saa just oma euro-hooajaga kiidelda.
 
Punkte pole veel suudetud alagrupis koguda – kolmes kohtumises on löödud null väravat, endale lastud lüüa neli. Alagrupi liidrile vastu minnes on selle statistika parandamiseks lootust vähe, eriti kui arvestada ka veel seda, et ringi liiguvad kuuldused meeskonna sisestest lahkhelidest. 
 
Türklased aga naudivad oma auga väljateenitud seitset punkti, mis igaüks toob UEFA-lt kaasa kopsaka tasu. Roma Lazio teisel kohal asub kahe punkti kaugusel ja eeldatavasti koguvad itaallased neljapäeval veel kolm silma juurde. Legia külaskäik Türki paar nädalat tagasi lõppes 0-2 kaotusega, mängu statistika kõneles aga Legia suurest ülekaalust. Pallivaldamise protsent oli koguni 61/39 poolakate kasuks ning ka söötude arv kaks korda suurem kui Türgi klubil. 
 
Ning vaid kaks momenti, mängu alguses ja trahvilöögist kohtumise lõpus otsustasid kolme punkti saatuse. Seekord tahavad Legia mängijad ja fännid oma ülekaalu ka väravateks vormistada. Loodame, et õnnestub!
Eesti
Teemad: