HomeJalgpall › Meistrite Liiga ja Euroopa liiga korduskohtumised

Meistrite Liiga ja Euroopa liiga korduskohtumised

2014-04-08 15:10

Vaid nädal aega tagasi olime ärevil veerandfinaalide avakohtumiste eel. Nüüd on aeg meeskondadel uuesti vastakuti minna ning teha kas vigade parandus või kinnitada esimese kohtumise edu.

09.04.2014, Atletico Madrid vs. FC Barcelona, kell 21.45, Vincente Calderoni staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Atletico Madrid 3.25; viik 3.35; Barcelona 2.25.

Esimene kohtumine jäi Barcelonas viiki 1-1. Hetkel annab see seis eelise Atleticole, sest võõrsil löödud värav läheb vajadusel arvesse nii öelda kahe eest.

Viimati lõppes nende kahe meeskonna vaheline mäng ühe või teise võiduga natuke vähem kui aasta tagasi, mil Barca alistas Madridis Atletico 2-1. Peale seda on neljal korral viiki lepitud. Ka seekord piisab Simeone käe all pallivatele väravateta viigist.

Kaitse lukku ja asi klaar. Seda on kerge öelda, aga raske teha...eriti veel Barcelona suguse meeskonna vastu. Barcelona nõrgim külg on nende kaitse. Ja Diego Costa Atletico ründeliinis on hetkel niivõrd heas hoos, et suudab ka poolikud võimalused väravaks realiseerida.

Ja oleks siis, et need kaks on karvupidi koos vaid Meistrite liigas, vaid lisaks sellele ollakse õlg-õla kõrval (lisaks ka Real) sammumas ka La Ligas. Seega põnevust, hispaanialikku dramaatikat ja tragöödiat võib oodata igal hetkel kolmapäeva õhtul. Siit edasi Atletico.

10.04.2014, FC Sevilla vs. FC Porto, kell 22.05, Ramon Sanches Pizujani staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Sevilla 1.85; viik 3.50; Porto 4.40.

Esimene kohtumine lõppes Porto 1-0 võiduga. Kuid vaata millise nurga alt tahes, peab tõdema, et Porto on alati ebameeldiv vastane ükskõik millisele Euroopa jalgpalliklubile. Suuri staare meeskonnas ei ole, kuid ühtlase tiimina tehakse kõik selleks, et edasi pääseda.

Sevilla on tegemas ka koduses liigas head hooaega ning hetkel tasuks viies tabelikoht. Esimeses kohtumises oli selgemalt domineerivamaks pooleks Porto ja 31. minuti värav annab neile küll kerge edu, kuid Sevilla jaoks ei ole ka siin midagi veel kadunud.

Selge, et kodus rünnatakse julgemalt ja kohe esimestest sekunditest tahetakse külalistele loodest press peale panna ja värav ära lüüa. Sevillal peaks selleks ka klassi jaguma ja loodetavasti tullakse seekord auga rongi alt välja.

Eesti
Teemad: