HomeJalgpall › Meistrite Liiga kvalifikatsioon jätkub

Meistrite Liiga kvalifikatsioon jätkub

2014-08-04 14:30
Jätkan palaval suvepäeval Meistrite liiga kolmanda eelringi korduskohtumistevaatlusega.
 
06.08.2014, Besiktas vs Feyenoord, kell 19.30, Atatürk Olympic staadion
 
 
Nagu mainitud, siis tegemist on korduskohtumistega. Esimeses mängus jäid peale türklased võõrsil mängides 2-1. Väravalööjateks Pektemek ja Frei Besiktase poolelt ning te Vrede Feyenoordi poolt. Mõlemad meeskonnad ei ole just Euroopa tippu kuuluvates ringkondades ja ka koosseisudesse ei mahu suuri nimesid. Kuid üht-teist midagi ikka leiab.
 
Nagu näiteks Mathijsen, Boulahrouz ja Mulder nüüdse kodumeeskonna poolt. Türklaste rividest leiab sellise mehe nagu Demba Ba, kes eelmise hooaja lõpetas Chelsea ridades. Ja ka selline mees nagu Atiba Hutchinson, Kanada koondislane, kes Eestigi vastu mänginud. Mõlemad türgi klubi väravad löödi suuremalt osalt ikkagi hollandlaste enda hoolimatusest.
 
Esimene nurgalöögist kehva mängija markeerimise tõttu ja teine vastaste väljakupoolel tehtud rumalale valesöödule järgnenud vasturünnakust. Feyenoord sai siiski ühe värava, penaltist mängu viimasel minuti, mis annab neile väikest viisi lootust enne korduskohtumist. Türklaste poolt mängitav kindel kaitsemäng ja vasturünnakutele põhinev jalgpall toob neile ka seekord edu ja edasipääsu järgmisesse ringi ehk siis alagrupiturniirile.
 
06.08.2014,   FC Kopenhaagen vs Dnipropetrovski Dnipro, kell 21.00, Parken
 
 
Esimene kohtumine peeti kõigile teada põhjustel neutraalsel Kiievi staadionil. Tulemuseks 0-0 viik, mis kindlasti rohkem meeltmööda taanlastele. Mängu domineeris selgelt kodumeeskond ja suurem osa rünnakutest ning väravavõimalustest käis ja tekkis läbi Konopljanka.
 
Küll leidis ta ise taanlaste liinide vahelt piisavalt ruumi, et end ise löögile mängida või siis viis heade söötudega oma meeskonnakaaslased löögile. Taani meeskonna laeks jäid harvad vasturünnakud ja tsenderdused. Mängust endast sai rohkem meediakajastust Ukraina klubi ultrade käitumine, kui nad paari Taani meeskonna fänni provokatsioonile reageerisid. Nimelt riputasid taanlased oma paar plagu Dnipro fännisektori lähedusse provokatiivselt mängu ajal ja see põhjustas omakorda agressiivse reaktsiooni kodumeeskonna ultrade poolt.
 
Taanlased põgenesid oma lippe päästes, raevunud ukrainlased kannul, turvameeskonna kollaste vestidega mehikesed nagu peata kanad seda kõrvalt jälgimas. Suured trahvid tulemas, see on selge. Kuidas aga läheb mäng Kopenhaagenis ja kes edasi pääseb? Vahepeal viigistas FCK võõrsil Vestsjaellandiga 2-2, Dnipro võitis võõrsil Volyn-i 1-0. Dnipro peaks olema parem ja edasi pääsema.
 
Eesti
Teemad: