HomeJalgpall › Meistrite liiga lainetes

Meistrite liiga lainetes

2013-10-25 11:22

Tere.
 
Meistrite Liiga mängupäevade järel on huvitav jälgida, kuidas suudavad meeskonnad rasketest mängudest taastuda. Näiteks Juventuse vastasel Serie A-s Genoal on suurepärane võimalus välja pigistada kasvõi viigipunkt. Samuti Taanis FC Kopenhaagenilt või Hollandis Ajaxilt. Nädalavahetuse huvitavaim kohtumine leiab aset kindlasti Hispaanias, kus Barcelona võõrustab Real Madridi.
 
26.10.2013 Manchester United vs Stoke City, Premier League, kell 17.00.
 
 
Stoke-il on punkte vaja nagu õhku ning ManU kolmapäevase Meistrite Liiga kohtumise järel on see suhteliselt teostatav. Vaja vaid kaitse pidama saada ja loota heale resultatiivsuse protsendile. Viimane võidumäng Stoke-i poolel juhtus 31. augustil. 
 
Samas pole ManU oma uue bossi käe all veel head minekut näidanud ja ollaksegi liigas alles kaheksandal positsioonil. ManU-l seni kodus neljast mängust vaid üks võit, Stoke-il võõrsil samuti neljast mängust kõigest üks võit ja kolm kaotust. Selle statistika järgi peaks punastele lihtne võit tulema, kuid siiski usun pigem viiki. 
 
ManU vahetusmängijad peavad seekord kõvasti tööd tegema, kuid Stoke hoiab küünte ja hammastega punktist kinni.
 
26.10.2013 Schalke 04 vs. Borussia Dortmund, Bundesliga, kell 16.30.
 
 
Sama juhtum, mis eelpool kirjeldatud. Huvitavaks teeb aga asja see, et mõlemad olid lahingus teisipäeval – Schalke Chelsea vastu kodus ja Borussia Arsenali vastu võõrsil. Kindlasti oli raskem Borussial, kes valdas vähem palli ja tegi rohkem kaitsetööd. 
 
Schalke seevastu surus Chelseat, kuid mis tulemata jäid, olid väravad. Bundesliigas on Schalke teinud suurepärase tõusu. Viimase kaotuse said nad valitsevalt meistrilt 21. septembril. Borussia omakorda kaotas oktoobri alguses M`gladbachile. Punktivahe üheksa kohtumise järel on suur aga hooaeg alles noor. 
 
Vormikõver näikse parem olevat kodusel sinises mängival Schalkel, statistika kodus/võõrsil on võrdne. Senini on vigastatud Huntelaar ja Farfan, Borussial Piszczek ja Gündogan.  Ründeteravust on külalistel kindlasti rohkem, kuid kas ka värskust ja tahtmist? Ehk viik!
Eesti
Teemad: