HomeJalgpall › Meistrite Liiga parimad palad

Meistrite Liiga parimad palad

2013-10-22 10:44

Tere.
 
Jällegi on käes see tore nädal, kus mängitakse Euroopa ja maailma paremat jalgpalli. Mänge on kamaluga, valida on paljude hulgast. Minu valik on siin:
 
22.10.2013, Arsenal vs. Borussia  Dortmund, kell 21.45.
 
 
Valisin selle kohtumise seepärast, et tõenäoliselt saab olema huvitav ja ründav jalgpall. Mõlemad on ju teada-tuntud kiiretele vasturünnakutele orienteeritud jalgpalli poolest ja kui nüüd emb-kumb mängu kinniseks ei muuda, siis saab olema palju actionit ja väravaid. 
 
Arsenalil on käimas üks parimaid hooaja algusi üle pikkade aastate ja see on suuresti ühe mehe teene: Mesut Özil, viimase hetke ost Realist. Võiks isegi mainida, et Tottenhami  otsus müüa Bale Reali oli kõige tulutoovamaks Arsenalile!
 
Borussia on Saksamaa Bundesliigas samuti tabeli esimeste seas seitsme võidu, ühe viigi ja ühe kaotusega. Kuidas saab Arsenali kaitse hakkama Lewandowski ja Reusiga? Mida võtab Klopp ette, et nullida Özil, Ramsey, Rosicky ja Giroud ründeteravus? Nagu ma juba mainisin, siis ootan siit hästi lõbusat ja kõrge tempoga kohtumist, kust ei puudu ka väravad. Arsenal võidab!
 
23.10.2103, Real Madrid vs Juventus Torino, kell 21.45.
 
 
Uskuge või mitte, aga Juventus on Realile Euroopas vast üks ebameeldivamaid vastaseid. Lähima ajaloo jooksul on kohtutud seitse korda ning vaid kahel on Realil õnnestunud võita. 
 
Viiel korral on Juventus olnud parem. Seekord aga on kohtumisele minnes kindlasti enesekindlus suurem Realil. Taskus on juba kuus silma ja kahe mängu jooksul on vastasele kõmmutatud kokku 10 väravat. Neist koguni viis on Ronaldo arvel! Kuidas alustab Juventus? Kas ikka kolme kaitsega, mis vajadusel muudetakse viieseks liiniks? 
 
Kuidas vanameister Pirlo end keskväljal vabaks suudab liikuda? Kas Ronaldo alustab tavapäraselt vasakul või hoopis paremas ääres? Tevez vs Reali kaitseliin ja Ramos? On juba huvitav ja põnev? Kahjuks tuleb kannatada kolmapäevani, et seda suurepärast mängu jälgida. Seniks pakun üllatust ja Juve edu!
Eesti
Teemad: