HomeJalgpall › Nädalavahetusel näeb väravaid

Nädalavahetusel näeb väravaid

2014-04-11 15:00

13.04.2014, Swansea City vs. Chelsea, kell 18.00, Liberty Stadium.

TonyBeti koefitsiendid: Swansea City 4.40; viik 3.50; Chelsea 1.85.

Treeneri väitel küll kullalootused maha matnud Chelsea reisib Walesi, kus neid võõrustab kodumeeskond Swansea.

Tegelikult on CL is efektiivselt poolfinaali sammunud Chelseal kõik võimalused veel meistriks tulla, kuid selleks peab kindlasti kõik järelejäänud mängud lihtsal võitma ja natuke lootma teiste ebaõnnele.

Swansea seevastu on teistsuguses olukorras. Kuna viimasest üheksast mängust on saadud tagasihoidlikud kuus punkti, siis ollakse langenud tabelis juba väga ohtlikult lähedale väljalangemistsoonile.

See kõik kokku tähendab seda et Walesis läheb kõvaks andmiseks, sest mängus on palju ja mõlemad meeskonnad vajavad punkte, et oma eesmärkide poole liikuda.

Swansea, kes on alumise kümmne meeskondadest kõige resultatiivsem, lööb neid ka selles mängus ja koguni kaks tükki, kuid see ei päästa neid kaotusest - Chelsea vastab neljaga ja võtab võidu numbritega 4-2.

13.04.2014, Hoffenheim vs. Augsburg, kell 18.30, Rhein-Neckar-Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Hoffenheim 2.35; viik 3.65; Augsburg 2.85.

Vastamisi on tabeli üheksas ja kaheksas. Kodumeeskonnal Hoffenheimil on all kaks viiki kahest viimasest mängust ja tänu sellele ollakse niisuguses positsioonil, et Euroopa kohti see aasta püüda pole vist enam võimalik.

Külalismeeskonnal Augsburgil, kes on teeninud viimase viie mänguga vaid neli punkti on siiski võimalus olemas Euroopa koha püüdmiseks. Selleks muidugi peab hakkama punkte tulema rohkem kui viimasest viiest mängust.

Hea algus sellele võimalusele tehti eelmises voorus, kui alistati suur Bayern. Hoffenheim on liigas üks enim viike teinud meeskond ja ka kõige rohkem väravaid sisse lasknud meeskond.

Seda kompenseerivad nad sellega, et neile meeldib ka väravaid lüüa ja selle näitajaga jagatakse liigas koguni teist kohta. Augsburgi unistused Euroopast kustuvad, sest väga lahtises mängus saab Hoffenheim 3-2 võidu.

Eesti
Teemad: