HomeJalgpall › Pall veereb järjest suurema hooga

Pall veereb järjest suurema hooga

2014-08-07 16:48
10.08.2014, Moskva Dünamo vs Moskva Spartak, kell 12.30, Himki Staadion
 
 
Venemaa liiga teises voorus lähevad kokku kaks igipõlist rivaali pealinnast. Kuna Dünamo  mängib oma kodumänge juba 2010. aastast Moskva eeslinnas Himkis, siis on ka fännide kokkupõrked õnneks natuke taandunud.
 
Seni jagab Dünamo Himki staadionit teise Moskva jalgpalliklubi CSKA-ga. Mõlemad ootavad oma uute staadionite valmimist 2015/16 aastal. Pühapäeva päeval tuleb aga külla Spartak, kes esimeses voorus võitis kindlalt Rubiini võõrsil 4-0. Tundub, et Spartak on saanud endale peale pikki tõmblemise aastaid korraliku koosseisu ja peatreeneri.
 
 Aga ega Dünamo pole kehvem meeskond: alustuseks loputati esimeses voorus Rostovit suisa 7-3, kübaratrikk Kokorinilt. Mõlemad meeskonad koosnevad väga headest Venemaa jalgpalluritest, kellele on juurde toodud täiuslikumaks koosluseks tippe Euroopast: Källström, Kuranyi, Büttner, Insaurralde ja Tino Kosta. Kuna mõlemad on suhteliselt ründava stiiliga, siis väravaid peaks tulema hulgaliselt.
 
10.08.2014, Arsenal FC vs Manchester City FC, kell 17.00, Wembley staadion
 
 
Meie mõistes on tegemist Superkarika finaaliga, kus kokku lähevad eelmise aasta meister ja karikavõitja. Kuna Arsenal ja tema fännid said eelmisel aastal karikavõiduga üle hulga aja võimaluse tõsta peade kohale mõni trofee, siis soovivad nad ka sedagi hooaega alustada karikavõiduga. Oma vormi on nad lihvinud nii mõnegi hea sparringuga, kuid viimane kohtumine kaotati Monacole Emirates’i karikaturniiril 0-1.
 
Man City tegi aga suurepärase eelmise hooaja. Seda erilisem on tiitli võitmine, et tegemist oli peatreener Pellegrini esimese hooajaga Inglismaa, mis osutus kohe edukaks. Kahes omavahelises kohtumises Premieris eelmisel hooajal lõid Arsenal ja City kokku 11 väravat, mis annab meile lootust ka selles kohtumises näha väravaid. Arsenali hooajaeelseid kohtumisi ei ole kahjuks õnnestunud jälgida, City mänge sai Viasati vahendusel jälgida hilistel õhtu/öötundidel.
 
Suuremad liitujad, kes kindlasti annavad mõju meeskondade mängudele on Alexis Sanches Arsenalis ning Frank Lampard City ridades. Seda küll vaid pooleks hooajaks. Ootan huviga seda kohtumist ja kuna City meeskond on püsinud samana, mis eelmisel hooaja, siis eeldan ka nende paremat kokkumängu ja võitu.
Eesti
Teemad: