HomeJalgpall › Põneva seisuga H gruppis otsitakse lahendust

Põneva seisuga H gruppis otsitakse lahendust

2013-10-10 18:06

11.10.2013, Ukraina vs. Poola, MM-i kvalifikatsioon, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Ukraina 1.70; viik 3.35; Poola 5.15.  
 
Ellujäämismäng mõlema meeskonna jaoks, kuid eriti just Poola vajab siit mängust kindlasti võitu, et säilitada lootus Brasiiliasse jõudmiseks järgmisel aastal. 
 
Esimeses omavahelises kohtumises Poolas võitis kindlalt Ukraina. Nüüdki oleks võit väga magus, sest siis oleks üks konkurent maha raputatud ja ees veel kohtumine kindla autsaideri San Marinoga. 
 
Poolale tähendab siit mängust ka võidu saamine Kolgata tee jätku, sest viimases mängus kohtutakse võõrsil Inglismaaga. Poola võtab endalt pinged maha juba enne viimast vooru, kaotab tulemusega 0:2 ning minetab lootuse jõuda finaalturniirile.
 
11.10.2013, Inglismaa vs. Montenegro, MM-i kvalifikatsioon, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Inglismaa 1.33; viik 4.70; Montenegro 8.70
 
Meeskonnad, kes kuu aega tagasi mängisid omavahel viiki, on nüüd seisus, kus viik enam ei rahulda kummatki poolt. Mõlemad meeskonnad vajavad kolme punkti olemaks kindlad, et rong Brasiiliasse pole läinud. 
 
Kui Inglismaa peaks võitma, on nad kindlustanud endale vähemalt play-off mängu. Inglismaa teeb kõik selleks, et koduseinte toel endale positiivne tulemus kindlustada kuid Montenegro, kes viimasest kolmest valikmängust on saanud vaid kaks punkti teab, et taganeda pole kuhugi ning ilma võiduta jäämine tähendaks ühe unistuse purunemist. 
 
Aga et asi selles grupis oleks ikka lõpuni põnev, pakun tulemuseks 1:1 vioiki, mis jätab viimaseks vooruks kõik lahtiseks.
Eesti
Teemad: