HomeJalgpall › Prantsusmaal ja Saksamaal

Prantsusmaal ja Saksamaal

2013-08-08 16:13

Tere.
 
Nädala teist poolt saan alustada juba kahe suurema Euroopa liiga mängudega sest alustamas on Prantsusmaa ning Saksamaa. Samuti liiguvad oma viimaste treeningmängude graafikus Hispaania, Itaalia ja Inglismaa tugevamate liigade meeskonnad.
 
10.08.2013, Bordeaux vs AS Monaco, kell 22.00.
 
 
Prantsusmaa liiga alustab ja väga huvitav on jälgida suurelt raha kulutanud AS Monaco käekäiku alates esimesest ringist. Ning samuti kuidas saab uues keskkonnas hakkama selle suve kuumaks  kaubaks enne Bale saagat peetud Radamel Falcao.  
 
Claudio Ranieril on käsutada suur hulk väga heal tasemel mängijaid ja kindlasti ootavad nii Monaco vürst Albert kui ka klubi president Dmitry Rõbalovlev  kevade saabudes Prantsuse meistrikarikat enda kollektsiooni. 2011 aasta detsembris klubi üle võtnud venelasest multimiljardär on saanud kiitvaid hinnanguid nii endiselt presidendilt kui ka Prantsusmaa ajakirjanduselt. 
 
Monaco on hooajaks korralikult ette valmistatud, palju treeningmänge ja märkimisväärselt alistati viimati Tottenham koguni 5-2. Kahuks ei olnud selles kohtumises osaline Gareth Bale, kelle puudumine avaldas kindlasti halvavat mõju Tottenhami mängule. Bordeaux sai oma valmisolekut proovida nädalapäevad tagasi kui Prantsusmaa Superkarika finaalis kaotati Pariisi St. Germainile 1-2. 
 
Omavahelistes kohtumistes pärineb Bordeaux viimane võit nii kaugest ajast kui 2009 aastast. Võidukohustus kammitseb Monacot ja kodumeeskond võib mängida pingevabalt. Siit eeldan siiski Falcao väravaid ja Monaco võitu.
 
11.08.2013, FC Schalke 04 vs. Hamburger SV, kell 19.30.
 
 
Saksamaa jalgpallihooaja eel on palju juttu olnud Bayernist, Guardiolast, Borussiast, nende kahe omavahelisest Superkarika finaalist ja sellest, et ega keegi neile kahele eriti konkurentsi ei paku võitluses kuldmedalite eest. 
 
Kuigi mäletame ju kasvõi eelmist hooaega kui vahelduva eduga sekkusid ja segasid kaarte Schalke ja Leverkusen. Kui vaadata meeskondade ettevalmistuse ajal peetud kohtumisi siis on selgelt paremas hoos sinised ehk Schalke. Hamburgi klubi on saanud kirja nii kaotusi kui ka viike. Kuigi viimased kohtumised, mõlemal Saksamaa karikasarjas, läbiti võidukalt ja saadi just Hamburgi poolelt harjutada ka väravate löömist. 
 
Meie lõunanaabrite lätlaste uhkus Rudnevs kostitas madalama liiga klubi kahe väravaga ja ühe kumbki lisasid veel Van der Vaart ja Zoua. Seega kui peaks ennustama siis pakuks ei ühe ega teise võitu vaid 2-2 viiki!
Eesti
Teemad: