HomeJalgpall › Premiere league uus hooaeg ja Itaalia Supercup

Premiere league uus hooaeg ja Itaalia Supercup

2013-08-15 14:59

Tere.
 
17.08.2013, Swansea vs. ManUtd, kell 19.30.
 
TonyBeti koefitsiendid: Swansea 3,70; viik 3,50; ManUtd 1,90.
 
Uus hooaeg algab kuid ManU ei ole enam see mis ta on olnud viimased paarkümmend aastat kui eesotsas oli sir Alex Ferguson. David Moyes on teinud küll Evertoniga suurepärast tööd keskpäraste vahenditega aga kas ta ka ManU suure ajaloo ja toetajate nõudmistele vastu suudab panna on iseasi.
 
Suured nõudmised tulemuste osas eeldavad ka suuri finantse ehk võimaluste loomist meeskonda ehitada, mängijaid valida. Suurte finantside kasutamine eeldab aga ka tulemuse toomist ja uute mängijate ostmist. Parimate mängijate saamisega on aga see lugu, et mida parem mängija seda suurem ego ja katsu sa siis neid egosid ohjata! 
 
Muidugi ei pea see paika kõigi suurte ja heade mängijate puhul. Swansea Michael Laudrupi juhendamisel ei ole suuri trofeesid võitnud ja ka ootused omanike ja toetajate poolt ei ole sarnased kui ManU-l. Ning kas vaatamata sellele või pigem siiski tänu sellele on Swansea saanud teha suurepärase ettevalmistuse uueks hooajaks mis annaks nagu alust oodata neilt taaskord head algust ja kevadel ehk ka taas kohta Euroopa liigades. 
 
Alates eelmise hooaja viimasest kohtumisest on Swansea mänginud kuus mängu ja hämmastavalt head stabiilsust on üles näidanud nende kaitseliin eesotsas väravavahiga sest selle kuue kohtumise jooksul on suudetud oma värav hoida puutumatuna. Sinna hulka lähevad ka mängud Malmö vastu UEFA Euroopa liiga eelringides. 
 
ManU on võitnud juba oma esimese karika sel hooajal Wigani vastu. Van Persie alustab jälle kord väravaga aga loodetavasti teeb Swansea hea alguse ja vormistab esimese võidu uuel hooajal.
 
18.08.2013, Lazio vs. Juventus, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Lazio 3,95; viik 3,30; Juventus 1,92.
 
Tegemist siis Itaalia Superkarika kohtumisega. Mäng ise toimub Roomas Stadio Olimpicol mida Lazio kasutab ka oma koduväljakuna. Seega kerge eelis neile. Treeningkohtumiste põhjal mis seni peetud ei ole ka muud varianti kui uskuda Lazio paremust. 
 
Juve mängis USA-s kolmest kohtumisest kaks viiki ja ühe kaotas. Laziol kaks võitu ja viik. Ning lisaks valmistab Antonio Contele peavalu tõsiasi, et kogunisti 12 tema meeskonna mängijat olid veel eile õhtul mängimas oma rahvuskoondiste eest ja saabuvad tänase päeva jooksul tagasi Torinosse. Lazio saab aga samal ajal rahulikult ette valmistada hooaja esimeseks finaaliks. 
 
Carlos Tevezi lisandumine annab Juventuse mängule juurde ühe väga vajaliku detaili ja oma kohalolekut ja klassi suudab see mängija demonstreerida juba esimeses ametlikus kohtumises. Juve võit.
Eesti
Teemad: