HomeJalgpall › Pühademeeleolus saarele!

Pühademeeleolus saarele!

2013-12-23 16:22

Jõulude ajal on ka lõpuks jalgpallistaadionitele rahu saabunud kuid seda vaid kaheks päevaks. Neljapäev jätkub kõik vana rada mööda.
 
26.12.2013, Aberdeen vs. Motherwell, kell 17.00, Pittordie Stadium.
 
 
Šotimaa kõrgliigas laenulepingu alusel mängiv ja seal mehetegusid tegev Anier on leidnud endale suurepärase meeskonna, kust teha edasi järgmine samm. 
 
Seekordseks vastaseks on Aberdeen kes tabelis vaid punkti võrra eespool. Statistiliselt ületab kodumeeskond külalisi ka siiselastud ja löödud väravate arvestuses-mõlemas täpselt seitsme värava võrra. Tsipake paremad on ka kodumeeskonna resultaadid kodus/võõrsil arvestuses. 
 
Motherwell on vahepealsest mõõnast üle saamas. Võii vähemalt nii tundub olevat. Ka Aberdeen sai mitte just kaua aega tagasi omale tabelisse kirja kaks kaotust kuid seejärel on neljal korral võidetud oma vastaseid. Detsembri ja jaanuarikuised kohtumised jalgpalliväljakutel on talv läbi mängitavates liigades väga suure tähtsusega. Seekord jääb loodetavasti peale Motherwell.
 
26.12.2013, Man City vs. Liverpool, kell19.30, Etihad Stadium.
 
 
Parim kingitus jalgpallisõpradele sellel pühadel on kindlasti City ja Pooli omavaheline kokkusaamine. Tuleb vaid pilk heita turniiritabelisse ja küsimused on liigsed. Hetkel ollakse tabelis esimene ja teine, kuid selle blogi kirjutamise ajal on veel toimumata esmaspäevane kohtumine Arsenali ja Chelsea vahel. 
 
Nendest üks satub võidu korral samuti esimesele tabelireale. Aga mida oodata City ja Pooli kohtumisest. Tedaes, et Aguero on vigastatud ja ei mängi, on kodumeeskonnal suuri raskusi ründeteravuse loomisega. Suur roll on nende rünnakul kanda lühikestel söötudel väledatele ründajatele liinide vahelt. Nasri ja Silva peavad olema eriti teravad. 
 
Mitmel puhul on Pellegrini meeskonda aidanud jõuline, kuid samas täpse jalaga Toure, kelle karistuslöögid on andnud vajaliku edu, et mäng avaneks ja tekiksid vajalikud võimalused. Liverpooli poolelt on suurepärast hooaega tegemas Suarez. Löödud 19 väravat poole hooajaga kõnelevad iseenda eest. Seekord ei saa teda toetada Gerrard ja Sturridge. 
 
Liverpool ei ole aga võõrsil olnud just kõige veenvam. City seevastu kodus hämmastavalt tugev - kaheksa võitu kaheksast mängust väravate vahega 35-5!! Tehke järgi või makske kinniJ. Seekord on Pooli parim võimalus välja mängida viik.
Eesti
Teemad: