HomeJalgpall › Saksamaal ja Hispaanias alustavad tippliigad

Saksamaal ja Hispaanias alustavad tippliigad

2014-08-22 14:15

Sellal kui osad meeskonnad ja liigad lähenevad vaikselt hooaja lõpule, siis suured liigad alles alustavad ja teevad oma esimesi samme. Saksamaal ja Hispaanias alustavad sellel nädalavahetusel kõrgema seltskonna meeskonnad, Itaalia lisandub neile juba järgmisel nädalavahetusel.

23.08.2014, Aston Villa vs Newcastle, kell 14.45, Villa Park

TonyBeti koefitsiendid: Aston Villa 2.55; viik 3.30; Newcastle United 2.80

Premier Leagues toimub teine mängudevoor. Aston Villa kodumeeskonnana võõrustab külalisi põhjast, kes esimeses voorus mängisid väga kõrge tempoga ja vaatemängulise kohtumise ManCity vastu, kuid kahjuks kaotasid 0-2. Villa võttis esimeses kohtumises võõrsilt võidu Stoke City vastu 1-0. Kuna mänge liigas on mängitud vaid üks, siis peaks parema ülevaate saamiseks heitma pilgu ka hooajaeelsete mängude tulemustele.

Ning just nendes hakkab silma, et Newcastle on löönud rohkem väravaid ja mänginud ka tugevamate vastastega. Võidud Real Sociedadi ja Schalke üle pole sugugi pahad tulemused. Villa on hädas väravate löömisega ja kuigi Newcastle kaitseliin pole just liiga kõige distsiplineeritum, on neist raske läbi murda ikkagi. Möödunud hooajal võttis Newcastle kahest omavahelisest kohtumisest maksimumpunktid. Võidud võõrsil 2-1 ja kodus 1-0. Ka seekord eelistaksin mina külaliste võitu.

24.08.2014, Levante vs Villareal, kell 24.00, Ciudad de Valencia

TonyBeti koefitsiendid: Levante 3.70; viik 3.25; Villareal 2.10

Hispaania La Liga avavoor. Kindlasti üllatusterohke, kindlasti põnev aga kuratlikult hilja Eesti elaniku jaoks, kes peab hommikul vara tõusma, et tööle minna. Nimetatud meeskonnad ei ole küll kõige atraktiivsemad aga vahel tahaks vaadata ka midagi realistlikumat kui ulmelisi summasid kulutavaid  ja megatähti palkavaid klubisid. Selgemalt eelistatumas seisus on Villareal.

Neil on jalges juba tugevad treeningkohtumised ja neljapäeval saadi suhteliselt hõlpsasti jagu Kasahstani  FC Astanast  UEFA Euroopa Liiga viimase kvalifikatsiooniringi esimeses kohtumises. Eelmisel aastal või õigemini hooajal ei andud Villareal Levantele ühtegi punkti. Kahest kohtumisest maksimaalsed kuus silma noppinud kollased tegid  üldse suurepärase hooaja mille eest saadi tasuks koht eurosarjas.

Suvel on Levantele meeskonda lisandunud vaid kaks väravavahti, Villareal sai lisada oma nimekirja kaks kaitsjat ja ühe Barcelonast laenuks võetud keskväljamehe, Jonathan Dos Santose. Ka siin paaris ootan mina külaliste võitu.

Eesti
Teemad: