HomeJalgpall › Tabeli tipus on tihe

Tabeli tipus on tihe

2013-11-01 11:59

Tere.
 
Seekordsel nädalavahetusel on mõlemas paaris vastakuti meeskonnad, kes on tabeli esimese kolme sees. Seda väärtuslikumad on võidupunktid mis saadakse. Elame-näeme!
 
02.11.2013 Arsenal vs Liverpool, kell 19.30.
 
TonyBeti koefitsiendid: Arsenal 2.25; viik 3.35; Liverpool 3.25.
 
Hetkel on Inglismaa kõrgeimas seltskonnas kõigil peetud üheksa kohtumist ja see annab hea ülevaate kogu tabelist. Arsenal on tegemas suurepärast hooaja algust, kuid viimane kohtumine Liigakarika sarjas lisas kergeid pilvi ka nende peade kohale. Kaotus linnarivaalile Chelsea linnaosast oli valus. Aga laupäeval ootab neid ees teistsugune vastane. 
 
Liverpool on võõrsil peetud kohtumistes seni püsinud kaotuseta ja nende väravate vahe annab aimu ka sellest, et tähtsaim on kaitsetöö! Keskmiselt löödud kaks väravat ja sisse lastud 1,25 väravat. Arsenal kodus löönud nelja mänguga keskmiselt 2,25 väravat, endale lasknud lüüa 1,25. Seega ei ole kumbki unustanud kaitsetööd ja seda, mida see annab meeskonna edule. 
 
Stephen Andrew "Steve" Bould, vana Arsenali keskkaitsjana Wengeri kõrval treeneripingil, on kindlasti sellise tulemuse üle uhke.  Teades, et mõlema meeskonna ründajate seas on kiireid ja terava jalaga mängijaid ning seda, et kaitseliinid on jõulised ja aeglasemad, siis on suur kaitsetöö vaja ära teha keskvälja meestel. Özil vs. Gerrard saab olema huvitav. 
 
Arsenali viimase nelja kohtumise vormikõver on kindlasti kehvem kui Liverpoolil, kuid vastased on ka olnud palju kõvemast puust kui Poolil. Seekord peaks Arsenal jällegi on võitude arvu suurendama ja kolm silma tabelisse saama.
 
03.11.2013, Spartak vs Lokomotiiv, kell 17.00.
 
 
Kui Inglismaal lähevad kokku esimene ja kolmas, siis Venemaal teine ja kolmas. Mõlemad Moskva klubid, kellel suur ja uhke ajalugu. Spartak püsib seni kodus veel kaotuseta, Lokomotiiv rühib auru toel edasi, olles võõrsil saadud 17 punktiga tabelis teine. 
 
Külalised on ka tunduvalt rohkem vastaste väravavõrku sahistanud kui kodumeeskond: Spartak kodus vaid 10 korda, Loko võõrsil koguni 16 korda. Ning kuna üldises tabelis on võite, kaotusi ja viike võrdselt, siis annabki parema tabelikoha Lokomotiivile löödud ja lastud väravate suhe. Viimased mängud on aga paremini lõppenud Spartakile, seda küll vaid ühe viigi võrra.  
 
Aina rohkem leiame Venemaa jalgpalliliigast nimesid, kes varasematel aastatel on pallinud tugevates Euroopa liigades ja see annab tõestust ka Venemaa liiga tugevuse ja taseme tõusu kohta. Mõlemal peatreeneril on suurepärased meeskonnad käske ja otsuseid ootamas ing mul jääb üle vaid kahetseda, et seda kohtumist oma silmaga ei õnnestu jälgida. Väikese poisina olid alati Spartaki poolt ja olen seda ka siis seekord.
Eesti
Teemad: