HomeJalgpall › Tagasi klubijalgpallis

Tagasi klubijalgpallis

2013-09-13 15:32

14.09.2013, Aston Villa vs. Newcastle United, kell 17.00.
 
 
Aston Villa alustas 2013. aasta hooaega bravuurikalt põrmustades Arsenali Emiratesi staadionil 3-1. Peale seda on aga neil tulnud tunnistada mängudes Chelseaga ja Liverpooliga üheväravalisi kaotusi. See annab aga teadmise heast kaitsetööst ja distsipliinist.
 
Newcastle sai algatuseks mehise sauna ManCity-lt, seejärel tehti analüüs, mis viis 0-0 viigini West Hami-ga ja viimaks suudeti kodus minimaalse tulemusega alistada Fulham. Kui arvestada viimaste mängude hulka ka karikasarja kohtumisi, siis on minu arusaamist mööda kerge eelis Villal.
 
Kodus on Villal ühest mängust üks kaotus, sama statistika ka Newcastle-il võõrsil. Vigastatute nimekiri pikem ja kuulsamini kõlavam kindlasti külalistel. Esimesed 20 minutit mängust on määravad. Kui Newcastle „prantsuse leegion“ ennast käima saaks, võiks sealt oodata imesid! Kui ei, siis rutiinne võit Villale.
 
14.09.2013, Milano Inter vs. Torino Juventus, kell 19.00.
 
 
Interi peatreeneriks oleva Mazzarri ja Juventust juhendava Conte ülipõnev vastasseis hooaja algfaasis. Klubide erinevusest saab aimu, kui mainida vaid ühte fakti - Interi 28st registreeritud mängijast esindavad vaid 3! 
 
Itaaliat (Argentiina päritolu mängijatel võib olla ka teine pass), Juventusel ilma sigri-migrita aga koguni 15, kellest seitse on ka Itaalia koondise mehed. Juve noortesüsteem toodab piisavalt häid mängijaid, et meesteklassis oleks vajalik kogus Itaalia esindajaid. Inter on aga läinud teist teed. Väljakul aga peavad tegusid tegema just need maailmakodanikud, kes hetkel platsile saadetud. 
 
Juve ja Conte pakuvad tõenäoliselt jällegi 1-3-5-2 (1-5-3-2) taktikalist gurmaaniat Interi tavapärasema 1-4-4-2 vastu. Viimase Catania-Inter mängu põhjal  võiks Juve treenerile soovitada erilist tähelepanu Interi paremale äärel Jonathani neutraliseerimisele päärata. 
 
Juvel teadagi omakorda rünnakul äärtest suured jõud ja Pirlo keskel. Kuhu poole ja kuidas kaldub kaalukauss? Pakuks Juve võitu ning võtkemängijateks oleksid Tevez ja Vidal!  
Eesti
Teemad: