HomeJalgpall › Tähtis mäng liigas, kuid mõtlema peab tulevikule

Tähtis mäng liigas, kuid mõtlema peab tulevikule

2014-04-25 16:30

27.04.2014, Liverpool vs Chelsea, kell 16.05, Anfield staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Liverpool 1.68; viik 4.00; Chelsea 4.80.
 
Põnevamat mängu Inglise liigas annab oodata. Liverpool on teel tiitlivõiduni ja võõrustab meeskonda kes, võib nende peo rikkuda.

Mõtteainet enne mängu on rohkem tabelis teist kohta hoidval Chelseal. Vahe liidri Liverpooliga on viis punkti ja võit selles kohtumisest annaks lootuse veel tiitlit püüda.

Kuid meeles kummitab järgmise nädala CL poolfinaalmäng, kus on olemas kõik šansid finaali jõuda. Suur dilemma on treeneril - kas riskida ja minna püüdma mõlemat suurt kala või valida üks ja minna siis kindla peale.

Liverpoolil on kõik enne mängu lihtne - üks kindel siht, head võidud all ja koduseinte meeletu toetus selle nimel, et tiitel 19 aasta järel taas Liverpooli tuua. Chelsea paneb kaardid CLi peale ja Liverpool saab rõõmsa mänguga kindla 3-0 võidu.

27.04.2014, Valencia vs Atletico Madrid, kell 18.00, Mestalla staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Valencia 4.55; viik 3.50; Atletico Madrid 1.83.

Hispaanias on Atletico Madridil nende treeneri sõnade järgi iga mäng nagu finaal. Liigat küll juhitakse nelja punktiga, kuid iga punktikaotus oleks juba liiast ning vaja on ka mõelda ka sellele, et kuidas järgmisel nädalal Londonis Chelseast jagu saada ning CLi finaali jõuda.

Õnneks on nende võõrustajal ka samalaadi mured, sest ka neil tuleb mõelda kuidas järgmisel nädalal teha tagasi kaheväravaline kaotus Sevillalt Euroopa Liigas. Peamurdmist on treeneritele kuhjaga.

Valencia panustab Euroopa Liigale ja annab oma mängijatele puhkust; Atletico seevastu võtab mäng korraga ja mängitab kõiki oma parimaid. Mäng tuleb sellegipoolest raske ja keeruline, kuid Atletico jätkab oma tiitlite tagaajamist 2-1 võiduga. 

Eesti
Teemad: