HomeJalgpall › Teel Euroopast Brasiiliasse

Teel Euroopast Brasiiliasse

2013-10-11 14:48

Tere.
 
Eelmises blogis vaatasin üldist seisu ja selekteerisin välja põnevamad grupid. Nüüd võtan vaatluse alla kaks huvitavat lahingut.
 
11.10.2013, Ukraina vs. Poola, kell 21.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Ukraina 1.67; viik 3.45; Poola 5.25.  
 
Et saada alagrupis vähemalt teine koht, peavad ukrainlased oma naabreid ja hiljutisi EM-i kaaskorraldajaid võitma. Kuid ka poolakate lootused ei ole kustunud. 
 
Seda juhul kui Inglismaa alistab Montenegro ja nemad ise Ukrainast jagu saavad. Suurimaks miinuseks kodumeeskonnale ja plussiks külalistele on käsk kõrgematelt võimudelt kohtumine pidada tühjade tribüünide ees. 
 
Selge eelis külalistele. Dortmundi poolakad on valmis rebima puruks kolla-sinise kaitse ja tabeliseisu veelgi põnevamaks muutma.
 
11.10.2013, Taani vs. Itaalia, kell 21.15.
 
TonyBeti koefitsiendid: Taani 2.40; viik 3.30; Itaalia 2.80.  
 
Itaallased tunnevad ennast väga hästi just põhjusel, et edasipääs Brasiiliasse on juba ammu kindel ja hetkel saavadki saapamaa parimad pojad nautida koos olemist ning jalgpallimängu. 
 
Peatreener Prandelli koosseisus pole küll suuri staare, kuid seda enam rõhub ta kollektiivsusele ja kokkuhoidmisele. Taani on aga end ise raskesse olukorda mänginud. Vajatakse ju kodus Itaalia vastu kolme silma ja loodetakse, et Bulgaaria ei suuda jagu saada Armeeniast. 
 
Selle soovi teine pool ei olegi nii ebareaalne, sest Armeenia on kodus vägagi arvestatav vastane oma tulihingeliste ja kärarikaste toetajatega. Igatahes on Taanimaale sattunud ette küllaltki suur mägi ja  seda ületada näib suhteliselt raske. 
 
Aga on ju usinad taanlased ennemgi ajalugu teinud ja ka nüüd tuleb neil säilitada usk ja distsipliin. Siiski ei usu mina, et Itaalia vastu suudetakse võit kätte võidelda, vaid pigem siiski Prandelli hoolealustele järjekordsed kolm punkti tabelisse.
Eesti
Teemad: