HomeJalgpall › Tippvutti Berliinist ja Milaanost

Tippvutti Berliinist ja Milaanost

2013-11-01 11:47

02.11.2013 AC Milan – Fiorentina, Seria A, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Milan 2.03; viik 3.45; Fiorentina 3.70.
 
AC Milan, kes paikneb endale vägagi harjumatul tabelireal Seria A-s, võõrustab head hoogu näitavat Fiorentinat. Milan kelle mängumootor ei taha kuidagi normaalsetel pööretel käima minna, vajab sellest kodumängust kindlasti võitu, sest muidu kipub hooaeg minema sinna, kuhu keegi ei sooviks, et see läheb. 
 
Punkte on vähe, väravaid löödud võrreldes tabeli ülemise otsaga vähe, lastud on aga see-eest lüüa palju. Selle kõigega ei saa üks Itaalia mainekamaid klubisid  leppida. Võitlus Fiorentinaga ei saa olema kerge, sest ambitsioonikas Firenze uhkus on mänginud väga hästi ja võtnud see hooaeg juba ka mõne hinnalise skalbi, kuid kogenud ka palju ebaõnne napide kaotuste näol. 
 
Fiorentina valus ja ebaõiglane allajäämine Napolile on meeskonna vihaseks ajanud, kuid kahjuks kogetakse seekord Milaanos taas ebaõnne ja kaotatakse pinev mäng 0:1.
 
02.11.2013 Hertha Berliin – Schalke 04, Bundesliiga, kell 16.30.
 
TonyBeti koefitsiendid: Hertha 2.25; viik 3.50; Schalke 3.10.
 
Saksamaa pealinna ainukesele Bundesliiga klubile sõidab külla väikese Gelsenkircheni klubi Schalke 04. Hertha, kes alustas oma järjekordset naasmist Bundesligase hirmsa pauguga lüües oma esimeses mängus kuus väravat, pole pärast seda suutnud oma suurepärast hoogu hoida ja on mängitud väga kõikuvalt.
 
Praegu paiknetakse küll tabeli viiendal real, kuid tabel on tihe ja punktide kaotus võib tabelikohta suuresti muuta. Schalke seevastu alustas oma hooaega üle kivide ja kändude, kuid nüüd on oma mäng tasapisi leitud ning asjad liiguvad ülesmäge. 
 
Kuna Hertha on kodus mänginud võimsalt ja saanud vaid ühe kaotuse, peab Schalke kõvasti ponnistama et siit mingit positiivset tulemust saada. Schalke teebki seda ja tulemuseks on punkt mõlemale seisuga 1:1. 
Eesti
Teemad: