HomeJalgpall › Triibulised viigistavad

Triibulised viigistavad

2013-08-21 16:02

24.08.2013, Newcastle United vs. West Ham United, kell 17.00.
 
 
Premier Leagues lähevd vastamisi esimes voorus hävitava kaotuse saanud Newcastle ja uustulnukat nahutanud West Ham. Kui West Ham võib oma hooaja algusega rahul olla sest tabelis on kolm punkti ja mäng toimis siis Newcastle sattus võõrsil Man City vastu niisugusess pöörisesse et sealt tiirlemise pealt maha saada on ettevõttmine omaette. 
 
Kui lisada siia juurde veel igasugu segadused mängijate üleminekutega ja lahkhelid omanike ja peatreeneri vahel, siis ei kujune Newcastle esimene kodumäng liigas kuigi rahulikuks. Teades kui hästi oskab West Ham kaitsest lähtuvalt mängida ja kui hädine on Newcasteli rünnak siis tulemus on ümmargune null ehk 0-0.
 
24.08.2013, Sampdoria vs. Juventus, kell 21.45.
 
 
Seria A avavoorus on vastamisi Itaalia jalgpalli viimastel aastatel valitsenud Juventus kes sõidab külla Genoas pesitsevale ja eelmisel hooajal neljateistkümnendana lõppetanud Sampdoriale
 
Juventus on ka see aasta suursoosik tiitlile ja ka selle hooaja esimene trofee Itaalia Superkarika näol on juba kappi pistetud kuid liiga avavoor  võõrsil seekord ilma miinuspunktideta alustava Sampdoria vastu osutub keeruliseks. Kindlalt kaitsest lähtuvalt mängiva Sampdoria vastu jäävad Tevez ning kompanii hätta ning peavad leppima 0-0 viigiga.
Eesti
Teemad: