HomeJalgpall › UEFA Superkarikas ja Saksamaa Superkarikas

UEFA Superkarikas ja Saksamaa Superkarikas

2014-08-11 19:37

12.08.2014, REAL Madrid vs FC Sevilla, UEFA Superkarikas, Gardiff City staadion kell 21.45

TonyBeti koefitsiendid: REAL Madrid 1.42; viik 4.70; Sevilla 7.30

Teisipäeval saab selgeks traditsiooniliselt augustis mängitava Superkarika võitja. Meistrite liiga ja Euroopa liiga võitjad tulevad samalt maalt ja samast liigast, mis teeb tavakodaniku jaoks asja võib-olla ebahuvitavaks. Walesi publikut oodatakse muidugi staadionile Gareth Bale’ile kaasa elama. Heidame pilgu mõlema hooaja ettevalmistusel mängitud kohtumiste tulemustele. REAL  pidas väidetavalt vaid kolm treeningkohtumist.

Kaotati nii AS Romale kui ka ManU-le. Viiki mängiti Milano Interiga. Ees ootab veel lisaks eeltulevale kohtumisele kaks mängu Hispaania Superkarikas Atletico Madridi vastu ja üks treeningkohtumine Fiorentina vastu. Sevilla pidas vähemalt seitse kohtumist, millest vaid üks kaotati (Berliini Unionile) ja viigistati samuti ühel korral. Sevilla ostis või laenas endale suvega kaheksa uut mängijat, REAL vaid kolm.

Kuid Sevilla meeste eest tasutud summad kokku ulatuvad vaid REALi odavaima ostu summani. Tony Kroos ja James Rodriguez kokku läksid REAL-ile maksma aga 110 miljonit eurot! Seega peaks REAL väikese Sevilla purustama. Sevilla suurim mure on Rakitici asendamine ja seega on hetkel suur eelis just REAL-il ja sinna see karikas ka reisib!

 

13.08.2014, Borussia Dortmund vs Bayern München, Signal Iduna Park, kell 19.00

TonyBeti koefitsiendid: Borussia Dortmund 3.10; viik 3.45 Bayern Munchen 2.20

Saksamaa Superkarika finaalis eeldan ma ründavat jalgpalli ja ennekõike soovin näha palju paremat Borussiat kui viimases treeningmängus Liverpooli vastu. Borussia saab oma võimaluse kindlasti ka seepärast, et maailmameistriks tulnud Saksamaa koondisest tulnud mehed ei ole veel korralikult mänguvormi saanud lihvida ja eks neid hoitakse ja treenitakse pikka hooaega silmas pidades. Viimases treeningkohtumises said värsked maailma parimad vaid kümme minutit mänguaega.

Borussia poolelt on sellise au osaliseks saanud vaid Mats Hummels. Kahe Saksamaa viimaste aastate parima meeskonna omavahelised kohtumised on olnud väravaterohked ja kiire mänguga. Seekord võib-olla jälle aeg Dortmundi meeskonnal võidurõõmu maitsta.

Eesti
Teemad: