HomeJalgpall › Vastamisi raha ja igipõlised rivaalid

Vastamisi raha ja igipõlised rivaalid

2013-09-20 11:13

22.09.2013, PSG vs. Monaco, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: PSG 1.80; viik 3.45; Monaco 5.00.
 
Ligue 1 kohtumises lähevad esimest korda vastamisi ulmelisi summasid kulutanud PSG ja Monaco. Mõlemad meeskonnad on laristanud kõvasti raha ja kokku ostnud seltskonna superstaare, mis on hetkel ka ära tasunud. 
 
Monaco paikneb nelja võidu ja ühe viigiga esimesel tabelireal, PSG aga kolmandal kohal kolme võidu ja kahe viigiga. Kui väljakul viibivad üheaegselt nii Ibrahimovits, Cavani, Falcao kui ka imelises hoos olev Riviere, siis võib oodata väravaid igale maitsele. 
 
Seevastu punktid jagavad need kaks miljardärklubi omavahel võrdselt pärast 2-2 viiki.
 
22.09.2013, Manchester City vs. Manchester United, kell 18.00.
 
 
Üks oodatumaid derbysid terves maailmas leiab aset pühapäeval Manchesteris, kui City võtab oma staadionil vastu linnarivaali Unitedi. Mõlemad meeskonnad said omale hooaja eel uue juhendaja, kellega koos alles harjutakse mängima. 
 
Hooaeg on mõlemal meeskonnal alanud sarnaselt, mäng on olnud kõikuv ja tabelis on võrdselt 7 punkti. Mõlemal meeskonnal on all head emotsiooni andev võit Meistrite Liigas. See kõik loob eeldused sellele, et me näeme meeletut võitlust punktide pärast ja ka väravaid, sest platsile tulevad sellised ässad nagu Dzeko, van Persie, Aguero ja Rooney, kes kõik neid lüüa oskavad. 
 
Ei värvu Manchester pühapäeva õhtul ei punaseks ega siniseks, vaid jääb neutraalseks -tulemuseks on 2-2 viik.
Eesti
Teemad: