HomeJalgpall › Viike Itaaliast ja Hispaaniast

Viike Itaaliast ja Hispaaniast

2014-01-10 14:35

12.01.2014, Levante vs. Malaga, La Liga , kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Levante 2.55; viik 3.17; Malaga 2.90.
 
Hispaanias kohtuvad tabelinaabrid Levante ja Malaga. Mõlemad meeskonnad paiknevad 20 punktiga tabeli keskel.
 
Levante on viimasel ajal tihedalt mänginud, pidades lisaks liigamängudele ka Hispaania karika mänge. Liigas tundis Levante viimati võidurõõmu kaks vooru tagasi, kui alistas kodus Elche.
 
Malagal on all napp kaotus viimasest voorust Atletico Madridi käest. Kuid Malagale teeb kõige rohkem muret just väravate löömine, sest viimases kuues mängus pole nad suutnud lüüa üle ühe värava. 
 
Tagasihoidlik resultatiivsus on neile andnud küll viimasest kuuest mängust seitse punkti, kuid selge on see, et kui tahetakse tabelis kindlamalt ülespoole tõusta, siis peavad võrgud tihedamini sahisema hakkama. 
 
Malaga on saavutanud võõrsil sel hooajal vaid ühe võidu ning kuna viike on tulnud tervelt viis, siis pakun et seegi mäng lõppeb tulemusega 1-1.
 
12.01.2014, Hellas Verona vs. Napoli, Seria A, kell 16.00.
 
 
Itaalias ristavad piigid selle hooaja komeet, kõrgliigasse tõusnud ja tabelis viiendat kohta hoidev Hellas Verona ning tiitli peale mõtlev ja kolmandat kohta hoidev Napoli. Mõlemal meeskonnal on all nelja mängu pikkune kaotusteta seeria.
 
Võit annaks Veronale lootust püüda hooaja lõpus eurokohti ja Napoli ei laseks Juventusel ja Romal eest libiseda. Napolil seisab eest tõsine katsumus, sest Verona on tänase seisuga kodus kaotanud vaid korra. 
 
Kui lisada, et Napoli on võõrsil noppinud viis võitu, siis saab pühapäeval näha tõelist lahingut, mis päädib publikut rahuldava 2-2 viigiga.
Eesti
Teemad: