HomeJalgpall › Viikingid ja pan-id

Viikingid ja pan-id

2013-05-28 15:03
 
Tere.
 
Meistrite liiga finaal seljataga ja võidušampus või kaotuseviin joodud. Elu läheb aga edasi ja väiksemad vennad nii siin kui seal võitlevad edasi, saamaks tuleval hooajal jällegi osa sellest suurepärasest sarjast. 
 
Homme Rootsis ja ülehomme Poolas!
 
29.05.2013, Malmö FF vs Helsingborg IF, kell 20.00.
 
 
Tegemist omamoodi Lõuna-Rootsi maakonna Skoone kahe suure mõõduvõtuga. Nende kahe linna vahel paikneb veel küll ka Landskrona aga tema esindab rohkem vaeslapse rolli. Tabeliseis eeldab külaliste edu sest viimasest kuuest mängust on Helsingborg võtnud kuus võitu. Muljetavaldav! 
 
Malmö on viimastes mängudes pidanud leppima viikide ja kaotustega ning nad on tiheda Allsvenskan-i graafiku väliselt leidnud aega ka pidada maha üks sõpruskohtumine Schalke 04-ga. Mis lõppes küll külaliste 2-1 võiduga. Malmö on seni püsinud koduses liigas kodustaadionil veel kaotuseta, neljast kaks viiki ja kaks võitu. Helsingborgil võõrsil kolm võitu ja üks viik.  Seega samuti kaotuseta. Sisselastud ja löödud väravate arvestuses kodus-võõrsil näen, et tõotab tulla väravatevaene mäng ning kui keegi soovib siis üle 2,5 värava kindlasti ei lööda. 
 
Mängu peab kollaste kaartide tõttu vahele jätma Bedoya (Helisngborg), kolme värava ja kolme väravasöödu autor. Seega võib tema puudumine kerget mõju külaliste ründemängule osutada. Et tegemist maakonna derbyga siis eeldatavasti on Malmö staadion rahvast pungil ning meeleolud nii mängu eel, ajal kui peale seda ülevad. Enesekindlus võitudest annab minu hääle külalistele.
 
30.05.2013, Polonia Varssavi vs. Piast Gliwice, kell 19.00.
 
 
Poola liiga eelviimases voorus võib nii mõndagi juhtuda. Polonia ridades teeb oma esimest välishooaega FC Levadia endine kaitsetala Igor Morozov. Seni suhteliselt edukalt vaatamata probleemidele mis vaevavad mitte ainult Poola jalgpalliklubisid. Tabelis hetkel viiendal kohal ja neile külla sõitev Piast neljandal kohal.
 
Polonial on veel võimalus püüda ka Euroopa liiga kohta. selleks tuleb aga kõigepealt alistada Piast, kes samuti Euroopa liigasse pürib ja loodab, et tabelis kolmandal real olev Slask kaotab teisel kohal olevale Poznanile. Nii, et võita on paljugi. Polonia kasuks räägib löödud ja lastud väravate vahe. Aga sellele tõmbab sügava ja musta kriipsu peale kodus-võõrsil mängitud kohtumiste statistika. Otsustage ise- Polonial kodus: 5-4-5, Piast vöörsil: 8-1-5. Siit saab hea tahtmise juures anda eelise külalistele.  
 
Kui samal ajal toimuvas kohtumises teise ja kolmanda vahel suudab Slask juhtima minna (Poznanil pole võita ega kaotada enam midagi) siis peab ka Piast maksimaalselt pingutama, et säilitada lootus pääsuks Euroopasse. Edu Morozovile ja tulemuseks viik!   
Eesti
Teemad: